Psychoterapia dla Ciebie

Psychoterapia Wrocław

Potrzebujesz pomocy? Chcesz rozwiązać swój problem? Nie wiesz do kogo się zwrócić? Spokojnie - jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Oferowana przez nas psychoterapia we Wrocławiu jest dziedziną, która pozwoli każdemu z Was zauważyć swoje słabości i pokonać je. Wspólna, szczera rozmowa z naszymi pracownikami, a następnie szukanie rozwiązania - na tym opiera się nasza pomoc. Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje, dotyczące propozycji.

IBIS - obrazowanie oczu

Badanie wzroku

Czasem po wizycie kontrolnej u okulisty, dostajemy skierowanie na specjalistyczną diagnostykę. Badanie wzroku w Warszawie, wykonamy w klinice medycznej IBIS. Wykonujemy tutaj między innymi: tonometrię, perymetrię, pachymetrię, GDx, biometrię (USG w prezencji A), obrazowanie i pomiary oczodołu (USG B), angiografię fluoresceinową (AF), OCT (optyczna koherentna tomografia oka) itd. Jako, że przyjmują u nas lekarze różnych specjalizacji, możemy także odczytać wyniki i na ich podstawie zaplanować zabiegi.

Lecznica dla zwierząt w Łodzi

Gabinet weterynaryjny

Zajmujemy się leczeniem różnych zwierząt domowych - zarówno psów i kotów, jak i gryzoni czy też płazów. Nasz gabinet weterynaryjny znajdą Państwo w Łodzi, na Bałutach. Naszych małych pacjentów przyjmujemy w lecznicy, jednak możliwe jest także umówienie wizyty domowej. W nagłych przypadkach skorzystać można z usług naszego pogotowia.

Zabiegi pedicure

Leczenie pękających pięt

Nasz salon zajmuje się pielęgnacją stóp. Naszą specjalizacją jest leczenie pękających pięt.. Nasze zabiegi trwają ok. 1.5 godziny i są całkowicie bezbolesne. Zapewniamy natychmiastowy efekt, który trwa nawet do pół roku. Przyczyną dolegliwości mogą być także problemy kostne, tarczyca, otyłość. Podolog przed przystąpieniem do zabiegu określa stan pacjenta i zaczyna od głębokiego nawilżenia skóry.

Psychiatra w Bielska-Białej

Leczenie depresji bielsko-biała

Jestem lekarzem psychiatrą, ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Siedem lat później ukończyłam specjalizację. Moimi pacjentami są osoby, które ciepią na silny stres czy zaburzenia psychiczne. Oferuję diagnostykę i leczenie depresji, nerwicy i innych chorób. Mój gabinet znajduje się w okolicach Bielska-Białej.

Najpopularniejszy polski kurort i okolice

Ciechocinek atrakcje

Źródła solankowe znajdujące się w okolicy pozwoliły na utworzenie tężni solankowych, które tworzą cudowny mikroklimat jodowy. Ciechocinek dzięki temu zaczął być odwiedzany przez wielu turystów. Polecamy atrakcje miasta i okolic: Park Zdrojowy, Muszlę Koncertową, Łazienki z dywanami kwiatowymi i oświetlaną fontanną.

Gabinet fizjoterapeutyczny

Rehabilitant Bydgoszcz

Wspomagamy leczenie i leczymy bolesne schorzenia, wykorzystując metody fizjoterapeutyczne. Działamy w Bydgoszczy od 2001 roku. Diagnozujemy przyczyny dolegliwości przewlekłych, a także zajmujemy się kontuzjami sportowymi. Rehabilitant pracuje zarówno z młodzieżą, jak i z osobami starszymi, dobierając metodę indywidualnie.

Artykuły pomocne przy rehabilitacji

Materace trzyczęściowe

Wygodne, solidne i wytrzymałe - właśnie takie są materace trzyczęściowe służące do ćwiczeń rehabilitacyjnych. W zależności od potrzeb i upodobań oferujemy różne typy tych artykułów, wśród których każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Największy wybór produktów w atrakcyjnych cenach czeka na Ciebie właśnie u nas. Zapraszamy do zakupów - dołożymy wszelkich starań, by były dla Ciebie opłacalne.

Sprzęt medyczny w trakcie rehabilitacji

wypożyczalnia medyczna

Jesteś w trakcie rehabilitacji i potrzebujesz specjalistycznego sprzętu? Uległeś wypadkowi i czasowo jesteś niezdolny do prawidłowego funkcjonowania? Nie musisz godzić się na wysoki koszt zakupu narzędzi do rekonwalescencji. Wypożyczalnia medyczna zagwarantuje sprzęt niezbędny do powrotu do zdrowia.

Chirurgia stomatologiczna

ekstrakcja ósemek

Zabiegi chirurgiczne, przeprowadzane w naszej klinice stomatologicznej, obejmują dziedziny takie, jak chirurgia śluzówkowo-dziąsłowa, kostna i implantologiczna. Przeprowadzana jest np. ekstrakcja ósemek, tzw. zębów mądrości, gdy są one zniszczone lub powodują stany zapalne. Ponadto wstawiamy korony, mosty i wykonujemy protezy ruchome.

Badania oczu

Klinika okulistyczna Poznań

W Poznaniu zajmujemy się prowadzeniem kliniki okulistycznej, w której prowadzimy między innymi badania diagnostyczne, tak aby odpowiednio wcześniej wykryć ewentualne schorzenia. Działamy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, dlatego żaden pacjent nie powinien mieć problemów z dotarciem do nas. Zbadamy Twoje oczy.

nieprawidłowości wzroku u najmłodszych

okulista dziecięcy Białystok

Jakiekolwiek nieprawidłowości wzroku u najmłodszych powinny być od razu diagnozowane, aby w razie potrzeby od razu zatrzymać rozwój konkretnych schorzeń. Przyjmujący w naszej białostockiej klinice okulista dziecięcy przeprowadzi wszystkie niezbędne badania diagnostyczne, a także zaproponuje odpowiedni sposób terapii poszczególnych chorób czy schorzeń.

Koszty zabiegu krioterapii

krioterapia miejscowa

W ramach naszych usług oferowana jest między innymi krioterapia miejscowa. Cena takiego zabiegu jest uzależniona od obszaru aplikacji. Oferujemy terapie koncentrujące się na twarzy, a także na nogach czy pośladkach (dostępne także w łączonych pakietach). Zabiegi są nastawione na usprawnienie krążenia krwi oraz ogólną poprawę kondycji naszej skóry. Pobyt w komorze trwa zaledwie kilka minut - dzięki temu zabieg może być skuteczny, a przy tym całkowicie bezpieczny i nie doprowadzi do nadmiernego wyziębienia organizmu.

Szkolenie z udzielania pomocy w przypadku zagrożenia

kurs pierwsza pomoc Warszawa

Zajmujemy się nauczaniem i szerzeniem świadomości związanej z ratowaniem ludzkiego życia w sytuacjach awaryjnych. Oferujemy kurs pierwsza pomoc na terenie Warszawy, podczas którego nauczymy wszystkich zachowań pożądanych podczas RKO, ustawiania osoby zagrożonej w pozycji bezpiecznej lub używania AED.

Suplementy wspierające pracę serca

Koenzym q10

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym zaopatrzysz się w środki uzupełniające dietę, które mają pozytywny wpływ na codzienne funkcjonowanie organizmu. Proponowane przez nas suplementy na serce są bogate w witaminy z grupy B, a także w potas i koenzym q10. Taka mieszanka nie tylko wspomaga układ krążenia, ale również oddziałuje na system nerwowy, łagodząc objawy stresu. Nasze preparaty są również bogate w pozostałe witaminy, których celem jest wsparcie układu odpornościowego i poprawa ogólnego nastroju.

Rezonans w Warszawie

rezonans Warszawa

Współczesna medycyna umożliwia wiele nieinwazyjnych sposobów badania pacjentów. Do jednych z nich należy rezonans magnetyczny. Warszawa to tam znajduje się nasza pracownia. Pozwala on na uzyskanie dokładnego i szczegółowego obrazu organów wewnętrznych. Znajduje on zastosowanie w przypadku występowania schorzeń układu nerwowego, kręgosłupa, stawów czy też prostaty. Istnieją również przeciwwskazania do przeprowadzenia tego typu procedury medycznej.

Bydgoski psychiatra

Psychiatra Bydgoszcz

Wiele osób zastanawia się, gdzie przebiega granica między zdrowym zachowaniem a zwiastującym chorobę. Wśród najczęstszych objawów, które świadczą o konieczności konsultacji, wymienia się kłopoty z koncentracją oraz pamięcią, nagłe zaniedbywanie higieny, zamykanie się w sobie oraz niekontrolowane wybuchy złości. Jeśli od niedawna zauważono u siebie samego lub u osoby bliskiej takie symptomy, należy skorzystać z porady specjalisty.