IBIS - obrazowanie oczu

Badanie wzroku

Czasem po wizycie kontrolnej u okulisty, dostajemy skierowanie na specjalistyczną diagnostykę. Badanie wzroku w Warszawie, wykonamy w klinice medycznej IBIS. Wykonujemy tutaj między innymi: tonometrię, perymetrię, pachymetrię, GDx, biometrię (USG w prezencji A), obrazowanie i pomiary oczodołu (USG B), angiografię fluoresceinową (AF), OCT (optyczna koherentna tomografia oka) itd. Jako, że przyjmują u nas lekarze różnych specjalizacji, możemy także odczytać wyniki i na ich podstawie zaplanować zabiegi.

Lecznica dla zwierząt w Łodzi

Gabinet weterynaryjny

Zajmujemy się leczeniem różnych zwierząt domowych - zarówno psów i kotów, jak i gryzoni czy też płazów. Nasz gabinet weterynaryjny znajdą Państwo w Łodzi, na Bałutach. Naszych małych pacjentów przyjmujemy w lecznicy, jednak możliwe jest także umówienie wizyty domowej. W nagłych przypadkach skorzystać można z usług naszego pogotowia.

Psychiatra w Bielska-Białej

Leczenie depresji bielsko-biała

Jestem lekarzem psychiatrą, ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Siedem lat później ukończyłam specjalizację. Moimi pacjentami są osoby, które ciepią na silny stres czy zaburzenia psychiczne. Oferuję diagnostykę i leczenie depresji, nerwicy i innych chorób. Mój gabinet znajduje się w okolicach Bielska-Białej.

Najpopularniejszy polski kurort i okolice

Ciechocinek atrakcje

Źródła solankowe znajdujące się w okolicy pozwoliły na utworzenie tężni solankowych, które tworzą cudowny mikroklimat jodowy. Ciechocinek dzięki temu zaczął być odwiedzany przez wielu turystów. Polecamy atrakcje miasta i okolic: Park Zdrojowy, Muszlę Koncertową, Łazienki z dywanami kwiatowymi i oświetlaną fontanną.

Gabinet fizjoterapeutyczny

Rehabilitant Bydgoszcz

Wspomagamy leczenie i leczymy bolesne schorzenia, wykorzystując metody fizjoterapeutyczne. Działamy w Bydgoszczy od 2001 roku. Diagnozujemy przyczyny dolegliwości przewlekłych, a także zajmujemy się kontuzjami sportowymi. Rehabilitant pracuje zarówno z młodzieżą, jak i z osobami starszymi, dobierając metodę indywidualnie.

Artykuły pomocne przy rehabilitacji

Materace trzyczęściowe

Wygodne, solidne i wytrzymałe - właśnie takie są materace trzyczęściowe służące do ćwiczeń rehabilitacyjnych. W zależności od potrzeb i upodobań oferujemy różne typy tych artykułów, wśród których każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Największy wybór produktów w atrakcyjnych cenach czeka na Ciebie właśnie u nas. Zapraszamy do zakupów - dołożymy wszelkich starań, by były dla Ciebie opłacalne.

Sprzęt medyczny w trakcie rehabilitacji

wypożyczalnia medyczna

Jesteś w trakcie rehabilitacji i potrzebujesz specjalistycznego sprzętu? Uległeś wypadkowi i czasowo jesteś niezdolny do prawidłowego funkcjonowania? Nie musisz godzić się na wysoki koszt zakupu narzędzi do rekonwalescencji. Wypożyczalnia medyczna zagwarantuje sprzęt niezbędny do powrotu do zdrowia.

Badania oczu

Klinika okulistyczna Poznań

W Poznaniu zajmujemy się prowadzeniem kliniki okulistycznej, w której prowadzimy między innymi badania diagnostyczne, tak aby odpowiednio wcześniej wykryć ewentualne schorzenia. Działamy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, dlatego żaden pacjent nie powinien mieć problemów z dotarciem do nas. Zbadamy Twoje oczy.

nieprawidłowości wzroku u najmłodszych

okulista dziecięcy Białystok

Jakiekolwiek nieprawidłowości wzroku u najmłodszych powinny być od razu diagnozowane, aby w razie potrzeby od razu zatrzymać rozwój konkretnych schorzeń. Przyjmujący w naszej białostockiej klinice okulista dziecięcy przeprowadzi wszystkie niezbędne badania diagnostyczne, a także zaproponuje odpowiedni sposób terapii poszczególnych chorób czy schorzeń.

Bydgoski psychiatra

Psychiatra Bydgoszcz

Wiele osób zastanawia się, gdzie przebiega granica między zdrowym zachowaniem a zwiastującym chorobę. Wśród najczęstszych objawów, które świadczą o konieczności konsultacji, wymienia się kłopoty z koncentracją oraz pamięcią, nagłe zaniedbywanie higieny, zamykanie się w sobie oraz niekontrolowane wybuchy złości. Jeśli od niedawna zauważono u siebie samego lub u osoby bliskiej takie symptomy, należy skorzystać z porady specjalisty.

Medcover

Pokrowiec na materac 90x200 na zamek

Wśród wielu produktów dostępnych w naszej ofercie, znajdą Państwo takie, które niezbędne są zarówno w domu, jak i obiektach użyteczności publicznej, czy też szpitalach. Polecamy solidne i trwałe ochraniacze na materac. Dostępnych jest wiele modeli, wykonanych z materiałów nieprzemakalnych i odpornych na zaplamienia.

Żywność długoterminowa

Owoce liofilizowane producent

Oferujemy żywność o przedłużonej trwałości. Do wyboru m.in. truskawki, maliny i ananasy w zabezpieczonych opakowaniach. Owoce liofilizowane od naszego producenta mogą posłużyć jako dodatek do ciast, jogurtów, owsianek, a nawet napojów np. herbaty. Poprawią również smak innych słodkich i słonych przekąsek.

Leczymy ciało

Zatorowość płucna objawy

W naszym prywatnym szpitalu onkologicznym przyjmujemy chorych z różnymi objawami. Posiadamy odpowiednie zaplecze do przeprowadzenia specjalistycznych badań radiologicznych, USG i innych. Podejmujemy się leczenia zatorowości płucnej, arytmii serca, nadciśnienia tętniczego. Prowadzimy międzynarodową współpracę z najlepszymi klinikami, aby uśmierzyć ból i zapewnić nowoczesne metody leczenia nowotworów. Chirurgiczne zabiegi, których dokonujemy, opierają się o innowacyjne techniki pochodzące z innych krajów.

Klinika zajmująca się chorobami serca

Przychodnia kardiologiczna

W naszej klinice przyjmujemy pacjentów zmagających się z różnymi chorobami serca. Posiadamy specjalny elektroniczny system monitorujący parametry mięśnia sercowego. Jest przeznaczony również dla osób cierpiących na nadciśnienie, gdyż może pozwala także na monitorowanie krążenia. Z pomocą tego urządzenia nasza przychodnia kardiologiczna może przeprowadzać diagnozy w kierunku m.in. zawału serca.

Usługi dentystyczne - endodoncja - Lubin

Leczenie kanałowe Lubin

Szukasz gabinetu, w którym wykonasz leczenie kanałowe w Lubinie? Klinika stomatologiczna Diamante to gabinet, w którym przeprowadzana jest endodoncja. Jeżeli odczuwasz nagły i rwący ból zęba, najprawdopodobniej spotkał Cię przewlekły stan zapalny miazgi. Terapia z pewnością nie zakończy się na jednej wizycie, jednak jest szansa na zachowanie zęba przed usunięciem. Lekarz dentysta usunie chorą miazgę, a kanały korzeniowe wypełni specjalnym materiałem, co pozwoli zachować funkcje zęba jeszcze na wiele lat.