Psychoterapia dla Ciebie

Psychoterapia Wrocław

Potrzebujesz pomocy? Chcesz rozwiązać swój problem? Nie wiesz do kogo się zwrócić? Spokojnie - jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Oferowana przez nas psychoterapia we Wrocławiu jest dziedziną, która pozwoli każdemu z Was zauważyć swoje słabości i pokonać je. Wspólna, szczera rozmowa z naszymi pracownikami, a następnie szukanie rozwiązania - na tym opiera się nasza pomoc. Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje, dotyczące propozycji.

IBIS - obrazowanie oczu

Badanie wzroku Warszawa

Czasem po wizycie kontrolnej u okulisty, dostajemy skierowanie na specjalistyczną diagnostykę. Badanie wzroku w Warszawie, wykonamy w klinice medycznej IBIS. Wykonujemy tutaj między innymi: tonometrię, perymetrię, pachymetrię, GDx, biometrię (USG w prezencji A), obrazowanie i pomiary oczodołu (USG B), angiografię fluoresceinową (AF), OCT (optyczna koherentna tomografia oka) itd. Jako, że przyjmują u nas lekarze różnych specjalizacji, możemy także odczytać wyniki i na ich podstawie zaplanować zabiegi.

Lecznica dla zwierząt w Łodzi

Gabinet weterynaryjny

Zajmujemy się leczeniem różnych zwierząt domowych - zarówno psów i kotów, jak i gryzoni czy też płazów. Nasz gabinet weterynaryjny znajdą Państwo w Łodzi, na Bałutach. Naszych małych pacjentów przyjmujemy w lecznicy, jednak możliwe jest także umówienie wizyty domowej. W nagłych przypadkach skorzystać można z usług naszego pogotowia.

Zabiegi pedicure

Leczenie pękających pięt

Nasz salon zajmuje się pielęgnacją stóp. Naszą specjalizacją jest leczenie pękających pięt.. Nasze zabiegi trwają ok. 1.5 godziny i są całkowicie bezbolesne. Zapewniamy natychmiastowy efekt, który trwa nawet do pół roku. Przyczyną dolegliwości mogą być także problemy kostne, tarczyca, otyłość. Podolog przed przystąpieniem do zabiegu określa stan pacjenta i zaczyna od głębokiego nawilżenia skóry.

Psychiatra w Bielska-Białej

Leczenie depresji bielsko-biała

Jestem lekarzem psychiatrą, ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Siedem lat później ukończyłam specjalizację. Moimi pacjentami są osoby, które ciepią na silny stres czy zaburzenia psychiczne. Oferuję diagnostykę i leczenie depresji, nerwicy i innych chorób. Mój gabinet znajduje się w okolicach Bielska-Białej.

Najpopularniejszy polski kurort i okolice

Ciechocinek atrakcje

Źródła solankowe znajdujące się w okolicy pozwoliły na utworzenie tężni solankowych, które tworzą cudowny mikroklimat jodowy. Ciechocinek dzięki temu zaczął być odwiedzany przez wielu turystów. Polecamy atrakcje miasta i okolic: Park Zdrojowy, Muszlę Koncertową, Łazienki z dywanami kwiatowymi i oświetlaną fontanną.

Gabinet fizjoterapeutyczny

Rehabilitant Bydgoszcz

Wspomagamy leczenie i leczymy bolesne schorzenia, wykorzystując metody fizjoterapeutyczne. Działamy w Bydgoszczy od 2001 roku. Diagnozujemy przyczyny dolegliwości przewlekłych, a także zajmujemy się kontuzjami sportowymi. Rehabilitant pracuje zarówno z młodzieżą, jak i z osobami starszymi, dobierając metodę indywidualnie.

Artykuły pomocne przy rehabilitacji

Materace trzyczęściowe

Wygodne, solidne i wytrzymałe - właśnie takie są materace trzyczęściowe służące do ćwiczeń rehabilitacyjnych. W zależności od potrzeb i upodobań oferujemy różne typy tych artykułów, wśród których każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Największy wybór produktów w atrakcyjnych cenach czeka na Ciebie właśnie u nas. Zapraszamy do zakupów - dołożymy wszelkich starań, by były dla Ciebie opłacalne.

Powszechny problem palucha koślawego

Wkładki na haluksy

Zwyrodnienie stóp w postaci palucha koślawego to powszechny problem natury estetycznej i zdrowotnej. Według PAP, co piąta osoba w wieku 18-65 lat ma tego typu dysfunkcję, zaś po 65 roku życia grono osób zwiększa się do ponad 36%. By przeciwdziałać temu zwyrodnieniu, warto zaopatrzyć się we wkładki na haluksy.

Sprzęt medyczny w trakcie rehabilitacji

wypożyczalnia medyczna

Jesteś w trakcie rehabilitacji i potrzebujesz specjalistycznego sprzętu? Uległeś wypadkowi i czasowo jesteś niezdolny do prawidłowego funkcjonowania? Nie musisz godzić się na wysoki koszt zakupu narzędzi do rekonwalescencji. Wypożyczalnia medyczna zagwarantuje sprzęt niezbędny do powrotu do zdrowia.

Chirurgia stomatologiczna

ekstrakcja ósemek

Zabiegi chirurgiczne, przeprowadzane w naszej klinice stomatologicznej, obejmują dziedziny takie, jak chirurgia śluzówkowo-dziąsłowa, kostna i implantologiczna. Przeprowadzana jest np. ekstrakcja ósemek, tzw. zębów mądrości, gdy są one zniszczone lub powodują stany zapalne. Ponadto wstawiamy korony, mosty i wykonujemy protezy ruchome.

Masło z orzechów

Pasty orzechowe

W sklepie można nabyć naturalne i zdrowe wyroby z roślinnych składników. Polecane są między innymi pasty orzechowe z migdałów, arachidów, nerkowców, odmian laskowych i włoskich. Produkty występują w postaci czystej oraz wzbogaconej dodatkami, na przykład białą lub mleczną czekoladą czy wiórkami kokosowymi.

Badania oczu

Klinika okulistyczna Poznań

W Poznaniu zajmujemy się prowadzeniem kliniki okulistycznej, w której prowadzimy między innymi badania diagnostyczne, tak aby odpowiednio wcześniej wykryć ewentualne schorzenia. Działamy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, dlatego żaden pacjent nie powinien mieć problemów z dotarciem do nas. Zbadamy Twoje oczy.

Wybór olejów

oleje w kapsułkach

Tłuszcz nie zawsze musi oznaczać dodatkowe kalorie, cholesterol czy otyłość. Zdrowa dieta obejmuje także odpowiednie składniki odżywcze zawarte w tłuszczach. Na naszej stronie internetowej można znaleźć liczne oleje w kapsułkach. Wzbogacą Twoją codzienną dietę w kwasy omega-3. Mamy wiesiołek, tran, itd.

Sprzedaż akcesoriów medycznych

Wkładki ortopedyczne Poznań

Prowadzony przez nas sklep medyczny zlokalizowany jest w Poznaniu. W asortymencie znaleźć można wiele urządzeń, specjalistycznych sprzętów i akcesoriów, takich jak wkładki ortopedyczne. Przeznaczone są one do dzieci, jak i dorosłych, którzy na co dzień zmagają się z problemem, jakim jest płaskostopie lub stopy koślawe.