Zaproszenia na przyjęcia Vision-Art

Zaproszenia na komunię

Jeżeli organizujesz przyjęcie komunijne, to koniecznie musisz znaleźć ciekawy sposób na powiadomienie osób, które powinny być tego dnia z Tobą. Vision-Art ma w swojej ofercie zaproszenia na komunię w wielu wzorach, dzięki czemu z pewnością dobierzesz takie, które będzie najlepiej odpowiadało Twoim oczekiwaniom.

Prowadzenie imprez

DJ Kraków

Jako osoba urodzona i mieszkająca w Krakowie, pasjonująca się muzyką, miałem wiele możliwości poznawania fachu prowadzenia imprez okolicznościowych i klubowych. Połączenie pasji z życiem zawodowym sprawiło, że jestem jednym z najlepszych DJ. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Rozkręcę imprezę dla Ciebie!

Profesjonalny striptiz dla panów

striptizer na wieczór panieński

Jeżeli jesteście państwo spragnieni piękna kobiecego ciała, zapraszamy do skorzystania z usług naszych tancerek na wieczór kawalerskich, którzy rozgrzeją każdego mężczyznę i pozostawią po sobie znakomite wrażenie. Nasze panie zajmują się profesjonalnie striptizem, zapewniając wszystkim doskonałą zabawę oraz możliwość rozbudzenia zmysłów w najbardziej ponętny sposób. Ślicznotki przebierają się w różne stroje, po czym całkowicie je z siebie zrzucają - to będzie dla państwa niezapomniana, gorąca noc.