Organizowanie imprez i eventów

Agencja eventowa wrocław

Czas na organizację przyjęcia? Jest ktoś, to może Ci w tym pomóc! Nasza wrocławska agencja eventowa składa się z osób specjalizujących się w przygotowywaniu wydarzeń różnego typu - zarówno kameralnych, jak i masowych. Dysponujemy sporym zapleczem logistycznym oraz nowoczesnym sprzętem. A ponadto mamy masę ciekawych pomysłów!

Voucher na skok spadochronem Poznań

skok spadochronowy Poznań

Nasza oferta jest idealna dla osób, które szukają pomysłu na niekonwencjonalny i szalony prezent. Kupując voucher na skok spadochronowy, wcale nie trzeba decydować się na konkretny termin - obdarowana osoba może sama wybrać, kiedy skorzysta z atrakcji. Bilet jest ważny przez 12 miesięcy i można go nabyć w atrakcyjnych cenach.

Cięcie siekierą

Kurs drwala

Przygotowany przez nas kurs drwala to szkolenie dla osób, które uwielbiają ciężką pracę związaną z wycinką drzew czy też jego obróbką. W jego zakresie uczestnicy poznają wiele podstawowych aspektów tego zawodu takich jak, chociażby zapoznanie się z zasadami BHP czy też posługiwaniem się specjalistycznym sprzętem.

Kręgielnia w Warszawie

Bowling Warszawa

Planujesz wybrać się z przyjaciółmi na kręgle? Zapraszamy do naszego klubu bowling w Warszawie. W ofercie posiadamy również karaoke oraz inne gry takie jak bilard czy futbol stołowy. Zarezerwuj lożę ze znajomymi w naszym barze i skorzystaj z przygotowanych licznych atrakcji lokalu - rozrywka gwarantowana.

Gra logiczna przez internet

gry łamigłówki online

Logiczne zabawy bez wychodzenia z domu i kompana w realu? Gry łamigłówki online to propozycja dla miłośników zdalnej rozrywki połączonej z myśleniem. Odbywają się o określonych godzinach w podane dni. Zagadki mają charakter kryminalny. Istnieją również opcje zabawy w terenie, w określonych lokalizacjach.