Hotel Miłosz - doskonałe jedzenie dla każdego!

Restauracja Kaszuby

Zajmujemy się działalnością w branży turystycznej, w ramach której specjalnie z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli im cieszyć się naprawdę doskonałym wypoczynkiem - zarówno w naszym obiekcie noclegowym, jak również na łonie natury, która z każdej strony otacza Hotel Miłosz. Kaszuby słyną nie tylko z gościnności, ale także ze znakomitej kuchni polskiej, której popisowych dań będziecie mogli skosztować w naszej restauracji - zapewniamy, że rozpieści ona Wasze podniebienia!

Magiczne atrakcje w Toruniu

Muzeum interaktywne

Planujesz wycieczkę do miasta Mikołaja Kopernika i robisz listę miejsc, które musisz koniecznie zobaczyć? Polecamy nasze muzeum interaktywne! U nas dowiesz się, jakie magiczne legendy opowiadane są na temat Torunia! Jesteśmy otwarci nie tylko dla osób indywidualnych, ale organizujemy także wejścia dla grup oraz imprezy integracyjne.

Turystyka górska

Polańczyk atrakcje

Ta niewielka bieszczadzka miejscowość ma wiele do zaoferowania. Do głównych atrakcji Polańczyka należy zaliczyć liczne domy uzdrowiskowe, w których co roku wypoczywają turyści ceniący świeże powietrze oraz bliskość natury. Malowniczo położona wieś to również doskonała baza dla dalszych eskapad po górskiej okolicy - w niewielkiej odległości znajduje się m.in. zapora w Solinie, szlaki piesze w rejonie jeziora czy Muzeum Kultury Bojkowskiej.

Chatka w górach

Domek do wynajęcia Zakopane

Nasza oferta to malownicza chatka drewniana położona w Zakopanem, najsłynniejszej górskiej miejscowości w Polsce. Proponowany przez nas domek do wynajęcia pozwoli ci na zaznanie odrobiny luksusu. To też świetny sposób na całkowite odcięcie się od problemów współczesnego świata i naładowanie akumulatorów.

Szusoiwanie w Szwajcarii

stoki narciarskie szwajcaria

Crans Montana, Les 4 Valles czy St. Moritz to z pewnością najbardziej znane stoki narciarskie w Szwajcarii. Od wielu lat oferują już setki kilometrów tras dla amatorów, a także nieco bardziej zaawansowanych osób, które zjeżdżały z niejednej góry. Kraj Helwetów to miejsce, gdzie czekają Cię niesamowite wrażenia i niezapomniane przeżycia.

Wypoczynek nad wodą

Domki na wodzie producent

Szukacie Państwo alternatywy dla pokojów hotelowych znajdujących się nad jeziorem? Gotowym rozwiązaniem mogą być domki na wodzie. Producent houseboatów zapewni pływające obiekty, które wyróżniają się komfortem oraz jakością wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wśród której znalazły się zarówno łodzie na sprzedaż, jak i na wynajem.