Meble retro

sklep z meblami vintage

W szerokim asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się wysokiej jakości elementy wyposażenia wnętrz pochodzące sprzed wielu lat. Sklep z meblami vintage przygotował specjalną ofertę, w której znajdziesz szereg niepowtarzalnych i wyjątkowych rozwiązań wykorzystywanych w mieszkaniach, biurach czy firmach.

Ozdobne zabezpieczenia dla roślin

Osłonki ceramiczne

Szukasz zabezpieczenia dla swoich roślinek, a może chcesz dodać ozdobę na zwykłą doniczkę? Ww takich przypadkach sprawdzą się idealnie osłonki ceramiczne. Bujne kwietniki umieszczone na ścianie lub stojaku umieszczone w takim dodatku będą się idealnie prezentować! W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kwietnych dodatków - zapraszamy!

Deszczówka w ogrodzie

Odprowadzenie wody deszczowej

Nasza firma oferuje wykonanie profesjonalnej instalacji, której zadaniem będzie odprowadzenie wody deszczowej w ogrodzie. Stworzymy projekt dopasowany do Twojego domu. Oferowane przez nas usługa pozwoli Ci pozbyć się deszczówki z posesji co sprawi, że m.in. nie będziesz narażony na zmiękczenie gruntu czy też gnicie roślin.

Ozdoby do wnętrz z metalu

metalowe dodatki do domu

Ozdoby do wnętrz mogą przybierać różną formę - najważniejsze jedna, aby były zgodne z naszą estetyką oraz stylistyką danego pomieszczenia. Metalowe dodatki do domu to jeden z działów naszego sklepu, w którym każdy może dobrać też coś i do swoich czterech kątów. To między innymi lampki, półki, wieszaki czy też wycięte z tego materiału dekoracyjne mapy do zawieszenia na ścianie.

Sadzonki ozdobne i owocowe

Drzewka kolumnowe

Oferujemy sadzonki ozdobne i owocowe, dzięki którym stworzysz swój własny przydomowy sad. Sprzedajemy drzewka kolumnowe m.in. wiśni, moreli, gruszek i brzoskwiń. Charakteryzuje je niewielki obwód oraz oryginalna, wąska i wysoka forma. Z powodzeniem zmieszczą się na niewielkiej działce lub jako owocowa ozdoba balkonu.