Ścierki producent

Ściereczki do sprzątania

Jesteśmy cenionym wśród klientów producentem wysokiej jakości artykułów do sprzątania. Oferujemy ściereczki do sprzątania wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Precyzyjnie likwidują wszelkie zabrudzenia oraz nagromadzony kurz. Nie pozostawiają nieestetycznych smug na powierzchni szyb. Zapraszamy do kontaktu.

Materace specjalistyczne

Materac do łóżka rehabilitacyjnego

Jakość naszego snu w dużej mierze zależy od tego na czym śpimy - warto to sobie uświadomić jak najwcześniej. W naszej ofercie poza całą gamą modeli tradycyjnych znajdziesz także materac do łóżka rehabilitacyjnego. Produkty tego rodzaju zostały zaprojektowanie z myślą o maksymalnym komforcie dla Twojego kręgosłupa - przekonaj się!

Czyszczenie dachów

Dachbart to specjalistyczne czyszczenie i konserwacja obiektów profesjonalnymi produktami do czyszczenia tego typu miejsc. W naszej firmie pracują osoby, które rzetelnie przykładają się do pracy oraz posiadają niezbędną wiedzę do wykonywania tego typu czynności. W skład naszych usług wchodzi również czyszczenie dachów i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług.