Firany na wymiar

Firany na wymiar

Wszystkich poszukiwaczy rozwiązań oryginalnych, wyróżniających się spośród typowych, szablonowych projektów zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Odnaleźć tam można między innymi firany na wymiar, które wyróżniają się nie tylko jakością materiałów, czy też formą, ale także uniwersalnością.

Akcesoria ogrodowe

lampa żeliwna

Zadbaj o wygląd otoczenia swojego domu - zacznij od odpowiedniego oświetlenia! Stwórz wyjątkowy klimat na wiosenne i letnie wieczory, dekorując swoją działkę produktami, takimi jak lampa żeliwna. Jest to rozwiązanie niezwykle trwałe oraz odporne na działanie wilgoci oraz niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Ekskluzywne rolety rzymskie

Nowoczesne rolety rzymskie

Po remoncie osłony okienne dopełnią nam całości, a może być i tak, że to one będą główną dekoracją pomieszczenia. Nowoczesne rolety rzymskie, w razie zabrudzenia, można z łatwością zdemontować i po prostu wyprać dany materiał. Nie ma z tym naprawdę żadnego problemu. Natomiast jeżeli chodzi o rolety okienne wykonane z twardszych materiałów, jak drewno, to przeznaczone są one do pomieszczeń w stylu bardziej minimalistycznym. Wszystko zależy od naszego charakteru i potrzeb, jednak zdecydowanie lepiej takie produkty prezentują się w pokojach bardziej przestronnych.

Kolekcja ekskluzywnych świec

Luksusowe świece sojowe

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór naturalnych produktów o różnych nutach zapachach i eleganckiej szacie graficznej. Wytwarzamy luksusowe świece sojowe z naturalnych i ekologicznych produktów. Nasze produkty charakteryzuje niepowtarzalny wygląd, zapach i długi czas palenia - nawet do 30 godzin.

Naprawa oraz motaż syfonów

Montaż syfonu

Awarie mają to do siebie, iż przydarzają się nagle i to w najmniej oczekiwanych momentach. Jeśli potrzebny Ci jest ci hydraulik to skorzystaj z moich usług. Specjalizuje się między innymi w dokonywaniu drobnych przeróbek , a także w udrażnianiu rur odpływowych, naprawie oraz montażu syfonu czy silikonowaniu.

Sklep z meblami

Nowoczesne krzesła tapicerowane

Odpowiednie krzesła to element wyposażenia, który może wzbogacić aranżację każdego wnętrza. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo zarówno nowoczesne krzesła tapicerowane, jak i klasyczne skórzane obrotowe, które są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!