http://www.divepolska.com/

Badanie satysfakcji klientów

Badanie satysfakcji klientów to najbardziej popularny sposób uzyskiwania informacji od specjalnie dobranej grupy nabywców produktów. Badania ankietowe czy też badania jakościowe dzielą się na podstawowe i stosowane. Ważne jest, aby były wiarygodne, czyli przeprowadzone rzetelnie na wskazanej grupie docelowej i z uwzględnieniem odpowiednich wyznaczników. Technika ankiety w socjologii polega na rozdawaniu respondentom kwestionariuszy z pytaniami z prośbą o ich wypełnienie. Mniej precyzyjne, często używane przez osoby nieprowadzące badań są ankiety prasowe.

Przechowywanie i niszczenie dokumentów kadrowych i księgowych - Famma

Archiwizacja dokumentów

Przechowywanie i niszczenie dokumentów księgowych to specjalność naszej firmy! Działamy systematycznie i profesjonalnie, dbając o bezpieczeństwo dokumentów i zachowując poufność informacji. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizacja i niszczenie dokumentów księgowych i gwarantujemy, że są to usługi profesjonalne i rzetelne.

Ubezpieczenia w Gdańsku

Ubezpieczenia Gdańsk

Nie poprzestaliśmy na zamknięciu oferty standardowymi polisami. Dla nas było to niewystarczające. Dlatego też ubezpieczenia, które stały się głównym elementem oferty w Gdańsku Abakus to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwania naszych Klientów. Obejmują one ochronę domu, samochodu, jak również mogą zabezpieczyć przyszłość firmy.

Komornik sądowy

Licytacje komornicze nieruchomości Lublin

W niektórych wypadkach jedyną możliwością wyegzekwowania długu jest spieniężenie mienia. Działając na podstawie wyroków sądu rejonowego przeprowadzamy licytacje komornicze. Nieruchomości z Lublina i okolic można nabyć poprzez publiczną sprzedaż, którą zgodnie z obwieszczeniami, organizujemy w kancelarii w Świdniku.

Gdzie zdobyć uprawnienia do obsługi żurawi warsztatowych?

kurs na operatora żurawia

Nasza oferta z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym uczestnikom. Kurs na operatora żurawia umożliwi przygotowanie się do kierowania sprzętem wykorzystywanym w warsztatach i magazynach. Przygotowujemy zarówno z części praktycznej, jak i teoretycznej, poruszając wszystkie najważniejsze zagadnienia.

atrakcyjne oprocentowanie

pożyczki pod zastaw nieruchomości

Jeżeli zależy ci na długim terminie kredytowania oraz atrakcyjnej ofercie spłaty zadłużenia, to koniecznie sięgnij po naszą ofertą. Od początku zwracamy uwagę na potrzeby klientów. Jest to dla nas najważniejsze. Dlatego też staramy się udostępnić państwu takie rozwiązania, które są nie tylko korzystne, ale przede wszystkim wygodne. Doskonałym tego przykładem są pożyczki pod zastaw nieruchomości. Takie zabezpieczenie pozwala na opracowanie ciekawego oprocentowania - o wiele niższego niż w innych ofertach bankowych.

formaty papieru

formaty papieru

O wysokiej jakości wielu wydruków decyduje w dużej mierze odpowiednio dobrany papier ksero. W naszej ofercie znajdą państwo różne jego rodzaje, które pozwolą państwu dopasować produkt do zapotrzebowania własnej firmy. Zachęcamy także do skorzystania z naszym pozostałych propozycji. Segregatory, dziurkacze, gumki - u nas znajduje się całe wyposażenie biurowe. Zadbaliśmy także o zaplecze chemiczne oraz spożywcze, które także jest nieodłącznym elementem każdego biura. Jesteśmy po to, aby państwu pracowało się lepiej!

Aktyw BHP

Szkolenia BHP Warszawa

Ośrodek Aktyw BHP oferuje profesjonalne szkolenia BHP, dzięki którym nabierzesz odpowiedniej wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy oraz podwyższysz swoje kwalifikacje zawodowe. Podczas kursów wstępnych lub okresowych dowiesz się wielu interesujących rzeczy, a wszelkie wątpliwości zostaną natychmiast rozwiane dzięki naszym instruktorom. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w Warszawie w celu zapoznania się z pełną ofertą kursów! Nie czekaj już dziś skorzystaj z naszej oferty!

Usługa serwisowania sprzętu

serwis liczarek

W naszym sklepie znajdziecie urządzenia sumujące i sortujące pieniądze i testery autentyczności banknotów. Prowadzimy też gwarancyjny i pogwarancyjny serwis liczarek. Współpracujemy z wieloma biurami i firmami w oparciu na stałe umowy, ale też pomagamy przy jednorazowych wezwaniach. Lista referencyjna naszych klientów dostępna jest na żądanie.

Wdrożenie standardów ISO w Warszawie

Wdrożenie norm ISO Warszawa

Jesteśmy przekonani, że już dzisiaj możesz całkowicie zmienić jakość i wydajność swojej strategii. Wdrożenie norm ISO jest nie tylko szansą na uzyskanie certyfikatu, ale również możliwością na unowocześnienie działania. Staje się też potwierdzeniem i pozytywną oceną, która nie jest obojętna w oczach Klientów.