http://www.divepolska.com/

Badanie satysfakcji klientów

Badanie satysfakcji klientów to najbardziej popularny sposób uzyskiwania informacji od specjalnie dobranej grupy nabywców produktów. Badania ankietowe czy też badania jakościowe dzielą się na podstawowe i stosowane. Ważne jest, aby były wiarygodne, czyli przeprowadzone rzetelnie na wskazanej grupie docelowej i z uwzględnieniem odpowiednich wyznaczników. Technika ankiety w socjologii polega na rozdawaniu respondentom kwestionariuszy z pytaniami z prośbą o ich wypełnienie. Mniej precyzyjne, często używane przez osoby nieprowadzące badań są ankiety prasowe.

Abicus - profesjonalna księgowość

tanie biuro rachunkowe warszawa

Usługi naszego warszawskiego biura rachunkowego wyróżniają się spośród innych. Dlaczego? Powodów jest kilka, jednak podamy państwu tylko najważniejsze. Zapewnimy państwu kompleksową obsługę. Doskonale znamy się na ewidencji podatkowej, podejmiemy się także sporządzenia deklaracji firmy. Z przyjemnością będziemy także reprezentować państwa interesy w Urzędzie Skarbowym oraz innych instytucjach. W naszej ofercie znajdą państwo wiele możliwości współpracy.

Przechowywanie i niszczenie dokumentów kadrowych i księgowych - Famma

Archiwizacja dokumentów

Przechowywanie i niszczenie dokumentów księgowych to specjalność naszej firmy! Działamy systematycznie i profesjonalnie, dbając o bezpieczeństwo dokumentów i zachowując poufność informacji. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizacja i niszczenie dokumentów księgowych i gwarantujemy, że są to usługi profesjonalne i rzetelne.

Czynności rewizji finansowej

Biegły rewident

Nasza firma zajmuje się sporządzaniem sprawozdań finansowych dla przedsiębiorstw. Pomożemy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest biegły rewident: dokonamy audytów podatkowych, przeglądu pakietów konsolidacyjnych firmy, skontrolujemy plany przekształcenia. Wsparcie oferujemy również spółkom, których kapitał ulokowany jest na rynku niemieckim.