http://www.divepolska.com/

Badanie satysfakcji klientów

Badanie satysfakcji klientów to najbardziej popularny sposób uzyskiwania informacji od specjalnie dobranej grupy nabywców produktów. Badania ankietowe czy też badania jakościowe dzielą się na podstawowe i stosowane. Ważne jest, aby były wiarygodne, czyli przeprowadzone rzetelnie na wskazanej grupie docelowej i z uwzględnieniem odpowiednich wyznaczników. Technika ankiety w socjologii polega na rozdawaniu respondentom kwestionariuszy z pytaniami z prośbą o ich wypełnienie. Mniej precyzyjne, często używane przez osoby nieprowadzące badań są ankiety prasowe.

Abicus - profesjonalna księgowość

tanie biuro rachunkowe warszawa

Usługi naszego warszawskiego biura rachunkowego wyróżniają się spośród innych. Dlaczego? Powodów jest kilka, jednak podamy państwu tylko najważniejsze. Zapewnimy państwu kompleksową obsługę. Doskonale znamy się na ewidencji podatkowej, podejmiemy się także sporządzenia deklaracji firmy. Z przyjemnością będziemy także reprezentować państwa interesy w Urzędzie Skarbowym oraz innych instytucjach. W naszej ofercie znajdą państwo wiele możliwości współpracy.

Profesjonalne doradztwo podatkowe

Audyt podatkowy

Jeżeli interesuje Cię rzetelnie przeprowadzony audyt podatkowy, znalazłeś się we właściwym miejscu. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy wyróżniają się odpowiedzialnością oraz sumiennością. Dzięki tym cechom są w stanie realizować usługi na najwyższym poziomie. Zleć nam audyt podatkowy - jesteśmy pewni, że współpraca z nami Cię nie zawiedzie.

Przechowywanie i niszczenie dokumentów kadrowych i księgowych - Famma

Archiwizacja dokumentów

Przechowywanie i niszczenie dokumentów księgowych to specjalność naszej firmy! Działamy systematycznie i profesjonalnie, dbając o bezpieczeństwo dokumentów i zachowując poufność informacji. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizacja i niszczenie dokumentów księgowych i gwarantujemy, że są to usługi profesjonalne i rzetelne.

Doradca restrukturyzacyjny

Doskonale zdajemy sobie sprawy z tego, że ogłoszenie bankructwa jest ostatecznością. Rozpoczęcie postępowania upadłościowego wcale nie musi być jedynym rozwiązaniem. Konsultacje z doradcą, który wnikliwie zapozna się z kondycją prawną i finansową firmy pozwoli ocenić, jaka droga restrukturyzacji przedsiębiorstwa jest nie tyle możliwa, co dopasowana do aktualnych potrzeb firmy. Jesteśmy przekonani, że zmiany przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi dyrektywami zmienią tempo działalności biznesu.

Czynności rewizji finansowej

Biegły rewident

Nasza firma zajmuje się sporządzaniem sprawozdań finansowych dla przedsiębiorstw. Pomożemy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest biegły rewident: dokonamy audytów podatkowych, przeglądu pakietów konsolidacyjnych firmy, skontrolujemy plany przekształcenia. Wsparcie oferujemy również spółkom, których kapitał ulokowany jest na rynku niemieckim.

Przeznaczanie pieniędzy na papiery wartościowe przedsiębiorstw

Inwestowanie w obligacje korporacyjne

Osoby mające zgromadzony pewien kapitał szukają możliwości pomnożenia tych pieniędzy. Inwestowanie w obligacje korporacyjne to stosunkowo pewna opcja lokaty swoich środków finansowych, której zabezpieczeniami są hipoteka czy zastaw na majątku firmy. Najczęstszymi rodzajami wypłaty odsetek są terminy miesięczne, kwartalne, półroczne czy roczne.

Biuro rachunkowe Katowice

Nasza firma prowadzi usługi rachunkowe w mieście Katowice już od wielu lat. Dzięki rzetelnym i niezawodnym księgowym, którzy z chęcią poprowadzą całą Twoją dokumentację kadrowo-płacową, usprawnimy działanie firmy. Odwiedź naszą stronę i zobacz jakie usługi możemy dla Ciebie wykonywać. Biuro rachunkowe Eurokadra Expert serdecznie zaprasza do współpracy!