http://www.divepolska.com/

Badanie satysfakcji klientów

Badanie satysfakcji klientów to najbardziej popularny sposób uzyskiwania informacji od specjalnie dobranej grupy nabywców produktów. Badania ankietowe czy też badania jakościowe dzielą się na podstawowe i stosowane. Ważne jest, aby były wiarygodne, czyli przeprowadzone rzetelnie na wskazanej grupie docelowej i z uwzględnieniem odpowiednich wyznaczników. Technika ankiety w socjologii polega na rozdawaniu respondentom kwestionariuszy z pytaniami z prośbą o ich wypełnienie. Mniej precyzyjne, często używane przez osoby nieprowadzące badań są ankiety prasowe.

Abicus - profesjonalna księgowość

tanie biuro rachunkowe warszawa

Usługi naszego warszawskiego biura rachunkowego wyróżniają się spośród innych. Dlaczego? Powodów jest kilka, jednak podamy państwu tylko najważniejsze. Zapewnimy państwu kompleksową obsługę. Doskonale znamy się na ewidencji podatkowej, podejmiemy się także sporządzenia deklaracji firmy. Z przyjemnością będziemy także reprezentować państwa interesy w Urzędzie Skarbowym oraz innych instytucjach. W naszej ofercie znajdą państwo wiele możliwości współpracy.

Przetłumaczymy Twój serwis www

Tłumaczenie stron internetowych

Jednym z najważniejszych elementów naszej pracy jako KMK Biura Tłumaczeń jest pewnością tłumaczenie stron internetowych z lub na języki obce, do których wliczamy m.in. język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański czy rosyjski. Trudno sobie wyobrazić aspirującą do osiągnięcia większego grona odbiorców firmy, która nie posiada swojego serwisu przynajmniej we wiodących wersjach językowych. W dzisiejszych czasach posiadanie takiego tłumaczenia to wielki atut. Dlaczego? Przede wszystkim, witryna internetowa w języku obcym to ogromna szansa na pozyskanie zagranicznych klientów mieszkających w naszym kraju, a których jest coraz więcej. W przypadku sprzedaży przez Internet, firma ma możliwość zaoferowania swoich towarów cudzoziemcom spoza granic Polski. Posiadanie kilku wersji językowej serwisu to także oznaka gotowości otwarcia na rynki zagraniczne jak i poinformowanie o ekspansji firmy.

Delta Smart Solution

Założenie spółki z o.o

Gotowy do działania i rozkręcenia nowego biznesu? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Delta Smart Solution. Wspomagamy założenie spółki z o.o., czym zajmujemy się od wielu lat. Na podstawie zdobytego doświadczenia zapewniamy także fachowe doradztwo dla przedsiębiorców. Jesteśmy gotowi do udzielenia odpowiedzi niemal na każdy problem. Z nami oszczędzisz czas, zminimalizujemy też potrzebne do dopełnienia formalności. Przybliżony cennik opłat za proponowane usługi podaliśmy na stronie internetowej.

Profesjonalne doradztwo podatkowe

Audyt podatkowy

Jeżeli interesuje Cię rzetelnie przeprowadzony audyt podatkowy, znalazłeś się we właściwym miejscu. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy wyróżniają się odpowiedzialnością oraz sumiennością. Dzięki tym cechom są w stanie realizować usługi na najwyższym poziomie. Zleć nam audyt podatkowy - jesteśmy pewni, że współpraca z nami Cię nie zawiedzie.

Szansa dla Twojego biznesu - Dime Office

wirtualne biuro Warszawa

Skorzystaj z naszego wsparcia i wpłyń pozytywnie na rozwój swojego przedsiębiorstwa. Oferowane przez Dime Office biuro wirtualne posiada świetną lokalizację. Możesz wybrać Katowice, Poznań lub Warszawę i tam poszerzać swoją działalność. W Twoje ręce oddamy również gotową spółkę, która nie posiada przeszłości gospodarczej, ale zaopatrzona jest we wszelkie niezbędne numery NIP, REGON i KRS, a także rejestrację VAT. Do tego poprowadzimy twoją księgowość oraz wynajmiemy sale konferencyjne, w których możesz przeprowadzić spotkanie swojego zarządu.

Max Benefit - pomagamy w podatkach

biuro podatkowe lublin

Jesteśmy zespołem, który udziela pełnego wsparcia w zakresie księgowości. Jednak funkcjonujemy w Lublinie także jako profesjonalne biuro podatkowe, pomagające Klientom zarówno na etapie zakładania działalności, jak i w trakcie poszukiwania najdogodniejszych rozwiązań. Na zlecenie Klientów przygotowujemy optymalizacje oraz pomagamy w ich prawidłowym wdrożeniu. Wspieramy także naszych zleceniodawców w rozliczeniach oraz podczas składania corocznych deklaracji. Zapewniamy, że Max Benefit Sp. z o.o. to zespół poszukujący indywidualnych rozwiązań.

Ubezpieczenia dla wspólnoty mieszkaniowej - DG Broker

ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej

Wiemy, że branża związana z nieruchomościami rządzi się swoimi specyficznymi prawami. Dlatego w DG Broker oferujemy ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej, które oparte jest na wiedzy na temat rynku i jego analizie. Przygotowujemy indywidualne programy dla każdego Klienta, biorąc pod uwagę aspekty ryzyka i dostosowując się do jego preferencji i możliwości finansowych.

Przechowywanie i niszczenie dokumentów kadrowych i księgowych - Famma

Archiwizacja dokumentów

Przechowywanie i niszczenie dokumentów księgowych to specjalność naszej firmy! Działamy systematycznie i profesjonalnie, dbając o bezpieczeństwo dokumentów i zachowując poufność informacji. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizacja i niszczenie dokumentów księgowych i gwarantujemy, że są to usługi profesjonalne i rzetelne.