http://www.divepolska.com/

Badanie satysfakcji klientów

Badanie satysfakcji klientów to najbardziej popularny sposób uzyskiwania informacji od specjalnie dobranej grupy nabywców produktów. Badania ankietowe czy też badania jakościowe dzielą się na podstawowe i stosowane. Ważne jest, aby były wiarygodne, czyli przeprowadzone rzetelnie na wskazanej grupie docelowej i z uwzględnieniem odpowiednich wyznaczników. Technika ankiety w socjologii polega na rozdawaniu respondentom kwestionariuszy z pytaniami z prośbą o ich wypełnienie. Mniej precyzyjne, często używane przez osoby nieprowadzące badań są ankiety prasowe.

Przechowywanie i niszczenie dokumentów kadrowych i księgowych - Famma

Archiwizacja dokumentów

Przechowywanie i niszczenie dokumentów księgowych to specjalność naszej firmy! Działamy systematycznie i profesjonalnie, dbając o bezpieczeństwo dokumentów i zachowując poufność informacji. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizacja i niszczenie dokumentów księgowych i gwarantujemy, że są to usługi profesjonalne i rzetelne.

Ubezpieczenia w Gdańsku

Ubezpieczenia Gdańsk

Nie poprzestaliśmy na zamknięciu oferty standardowymi polisami. Dla nas było to niewystarczające. Dlatego też ubezpieczenia, które stały się głównym elementem oferty w Gdańsku Abakus to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwania naszych Klientów. Obejmują one ochronę domu, samochodu, jak również mogą zabezpieczyć przyszłość firmy.

Komornik sądowy

Licytacje komornicze nieruchomości Lublin

W niektórych wypadkach jedyną możliwością wyegzekwowania długu jest spieniężenie mienia. Działając na podstawie wyroków sądu rejonowego przeprowadzamy licytacje komornicze. Nieruchomości z Lublina i okolic można nabyć poprzez publiczną sprzedaż, którą zgodnie z obwieszczeniami, organizujemy w kancelarii w Świdniku.

Gdzie zdobyć uprawnienia do obsługi żurawi warsztatowych?

kurs na operatora żurawia

Nasza oferta z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym uczestnikom. Kurs na operatora żurawia umożliwi przygotowanie się do kierowania sprzętem wykorzystywanym w warsztatach i magazynach. Przygotowujemy zarówno z części praktycznej, jak i teoretycznej, poruszając wszystkie najważniejsze zagadnienia.

Wsparcie w dochodzeniu roszczeń dla poszkodowanych

Odszkodowanie

Jeżeli byłeś uczestnikiem zdarzenia komunikacyjnego i ucierpiałeś w jego wyniku, to możesz mieć prawo do ubiegania się odszkodowania po wypadku. My udzielimy Ci informacji, czy masz prawo do roszczeń oraz do jakiego ich rodzaju. Pamiętaj, że możesz uzyskać pomoc z tytułu odniesionych strat materialnych, jak też utraconych korzyści - o czym wiele osób zapomina. Wyjaśnimy co musisz zrobić, a wszędzie tam, gdzie będzie to możliwe, załatwimy formalności za Ciebie. Sprawdź także jak długo po zdarzeniu możesz rościć sobie prawo do odzyskania należności.

atrakcyjne oprocentowanie

pożyczki pod zastaw nieruchomości

Jeżeli zależy ci na długim terminie kredytowania oraz atrakcyjnej ofercie spłaty zadłużenia, to koniecznie sięgnij po naszą ofertą. Od początku zwracamy uwagę na potrzeby klientów. Jest to dla nas najważniejsze. Dlatego też staramy się udostępnić państwu takie rozwiązania, które są nie tylko korzystne, ale przede wszystkim wygodne. Doskonałym tego przykładem są pożyczki pod zastaw nieruchomości. Takie zabezpieczenie pozwala na opracowanie ciekawego oprocentowania - o wiele niższego niż w innych ofertach bankowych.