http://www.divepolska.com/

Badanie satysfakcji klientów

Badanie satysfakcji klientów to najbardziej popularny sposób uzyskiwania informacji od specjalnie dobranej grupy nabywców produktów. Badania ankietowe czy też badania jakościowe dzielą się na podstawowe i stosowane. Ważne jest, aby były wiarygodne, czyli przeprowadzone rzetelnie na wskazanej grupie docelowej i z uwzględnieniem odpowiednich wyznaczników. Technika ankiety w socjologii polega na rozdawaniu respondentom kwestionariuszy z pytaniami z prośbą o ich wypełnienie. Mniej precyzyjne, często używane przez osoby nieprowadzące badań są ankiety prasowe.

Przechowywanie i niszczenie dokumentów kadrowych i księgowych - Famma

Archiwizacja dokumentów

Przechowywanie i niszczenie dokumentów księgowych to specjalność naszej firmy! Działamy systematycznie i profesjonalnie, dbając o bezpieczeństwo dokumentów i zachowując poufność informacji. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizacja i niszczenie dokumentów księgowych i gwarantujemy, że są to usługi profesjonalne i rzetelne.

Gdzie zdobyć uprawnienia do obsługi żurawi warsztatowych?

kurs na operatora żurawia

Nasza oferta z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym uczestnikom. Kurs na operatora żurawia umożliwi przygotowanie się do kierowania sprzętem wykorzystywanym w warsztatach i magazynach. Przygotowujemy zarówno z części praktycznej, jak i teoretycznej, poruszając wszystkie najważniejsze zagadnienia.

formaty papieru

formaty papieru

O wysokiej jakości wielu wydruków decyduje w dużej mierze odpowiednio dobrany papier ksero. W naszej ofercie znajdą państwo różne jego rodzaje, które pozwolą państwu dopasować produkt do zapotrzebowania własnej firmy. Zachęcamy także do skorzystania z naszym pozostałych propozycji. Segregatory, dziurkacze, gumki - u nas znajduje się całe wyposażenie biurowe. Zadbaliśmy także o zaplecze chemiczne oraz spożywcze, które także jest nieodłącznym elementem każdego biura. Jesteśmy po to, aby państwu pracowało się lepiej!

Aktyw BHP

Szkolenia BHP Warszawa

Ośrodek Aktyw BHP oferuje profesjonalne szkolenia BHP, dzięki którym nabierzesz odpowiedniej wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy oraz podwyższysz swoje kwalifikacje zawodowe. Podczas kursów wstępnych lub okresowych dowiesz się wielu interesujących rzeczy, a wszelkie wątpliwości zostaną natychmiast rozwiane dzięki naszym instruktorom. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w Warszawie w celu zapoznania się z pełną ofertą kursów! Nie czekaj już dziś skorzystaj z naszej oferty!

Graftax

Usługi rachunkowe

Centrum finansowo - księgowe GrafTax oferuje Państwu profesjonalne usługi rachunkowe. Dzięki zleceniu nam w pełni zadań działu księgowości i rachunkowości, mogą Państwo w pełni poświęcić się działaniom na rzecz rozwoju własnego przedsiębiorstwa. W ten sposób oszczędzają Państwo również pieniądze i czas. Ponadto zyskują Państwo pewność, dzięki naszemu profesjonalnemu działaniu. Pracujemy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami rachunkowości.

Doradztwo biznesowe

Coaching biznesowy

Jako doświadczeni konsultanci od wielu lat zajmujemy się dokonywaniem analiz przedsiębiorczych oraz opracowywaniem skutecznych strategii rozwoju. Takie działania pozwoliły nam zdobyć bezcenne doświadczenie. Dlatego też coaching biznesowy w naszym wykonaniu jest czymś niezwykłym, dostosowanym do indywidualnego charakteru przedsiębiorstwa, uwzględniającym jego potencjał, możliwości i pragnienia. Zadbamy nie tylko o efektywność standardowych działań, ale również wskażemy państwu inne, możliwe ścieżki rozwoju.

Ocena propozycji układowych w ramach postępowania restrukturyzacyjnego

Test prywatnego wierzyciela

Aby ocenić propozycję układową w ramach postępowania restrukturyzacyjnego, przeprowadza się test prywatnego wierzyciela. Przygotowaliśmy specjalny dokument, który pomoże Państwo w wykonaniu tego sprawdzianu Uwzględniliśmy tutaj definicje ułatwiające zadanie, krótki wstęp do sprawdzianu, metodykę, przewidywane stopnie oraz podsumowanie.

Pożyczki pod zabezpieczenie autem we Wrocławiu

Pożyczki pod zastaw samochodu Wrocław

Jeśli chwilowo potrzebujesz gotówki bardziej niż auta, napisz do nas - mamy rozwiązanie kredytowe skrojone na miarę Twoich potrzeb. Pożyczki pod zastaw samochodu udzielamy osobom, które w wyznaczonym terminie dostarczą do naszego biura wszystkie niezbędne dokumenty, w tym: rachunki poświadczające płynność finansową, dowód osobisty i dowód rejestracyjny pojazdu. Usługi świadczymy na terenie Wrocławia, ale formalności związane z kredytem załatwisz przez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej.

do klientów indywidualnych i grupowych

prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Przedstawiciel multiagencji proponuje prywatne ubezpieczenie zdrowotne na wypadek wystąpienia tzw. choroby krytycznej - przewlekłej lub nieuleczalnej, która uniemożliwia wykonywanie pracy zarobkowej. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do grup, które potrzebują fachowej porady.

wizerunek firmy

Identyfikacja wizualna marki

Odważna, innowacyjna i przebojowa – tak właśnie jest nasza firma. W dzień tworzymy najefektywniejsze strategie marketingowe, a po północy analizujemy efekty naszych działań. Z nami zrozumiesz, jak wiele znaczy fraza "Identyfikacja wizualna marki". Zadbamy o to, aby Twoja firma była rozpoznawalna, cieszyła się zaufaniem klientów i wyróżniała się na tle konkurencji. Zaufaj nam, a twój biznes zacznie rosnąć w oczach! Nasz zespół to specjaliści, dla których marketing to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Skorzystaj z naszego doświadczenia już teraz i przekonaj się, jak możemy wspólnie zmienić Twoją firmę!