http://www.divepolska.com/

Badanie satysfakcji klientów

Badanie satysfakcji klientów to najbardziej popularny sposób uzyskiwania informacji od specjalnie dobranej grupy nabywców produktów. Badania ankietowe czy też badania jakościowe dzielą się na podstawowe i stosowane. Ważne jest, aby były wiarygodne, czyli przeprowadzone rzetelnie na wskazanej grupie docelowej i z uwzględnieniem odpowiednich wyznaczników. Technika ankiety w socjologii polega na rozdawaniu respondentom kwestionariuszy z pytaniami z prośbą o ich wypełnienie. Mniej precyzyjne, często używane przez osoby nieprowadzące badań są ankiety prasowe.

Abicus - profesjonalna księgowość

tanie biuro rachunkowe warszawa

Usługi naszego warszawskiego biura rachunkowego wyróżniają się spośród innych. Dlaczego? Powodów jest kilka, jednak podamy państwu tylko najważniejsze. Zapewnimy państwu kompleksową obsługę. Doskonale znamy się na ewidencji podatkowej, podejmiemy się także sporządzenia deklaracji firmy. Z przyjemnością będziemy także reprezentować państwa interesy w Urzędzie Skarbowym oraz innych instytucjach. W naszej ofercie znajdą państwo wiele możliwości współpracy.

Delta Smart Solution

Założenie spółki z o.o

Gotowy do działania i rozkręcenia nowego biznesu? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Delta Smart Solution. Wspomagamy założenie spółki z o.o., czym zajmujemy się od wielu lat. Na podstawie zdobytego doświadczenia zapewniamy także fachowe doradztwo dla przedsiębiorców. Jesteśmy gotowi do udzielenia odpowiedzi niemal na każdy problem. Z nami oszczędzisz czas, zminimalizujemy też potrzebne do dopełnienia formalności. Przybliżony cennik opłat za proponowane usługi podaliśmy na stronie internetowej.

Profesjonalne doradztwo podatkowe

Audyt podatkowy

Jeżeli interesuje Cię rzetelnie przeprowadzony audyt podatkowy, znalazłeś się we właściwym miejscu. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy wyróżniają się odpowiedzialnością oraz sumiennością. Dzięki tym cechom są w stanie realizować usługi na najwyższym poziomie. Zleć nam audyt podatkowy - jesteśmy pewni, że współpraca z nami Cię nie zawiedzie.

Ubezpieczenia dla wspólnoty mieszkaniowej - DG Broker

ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej

Wiemy, że branża związana z nieruchomościami rządzi się swoimi specyficznymi prawami. Dlatego w DG Broker oferujemy ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej, które oparte jest na wiedzy na temat rynku i jego analizie. Przygotowujemy indywidualne programy dla każdego Klienta, biorąc pod uwagę aspekty ryzyka i dostosowując się do jego preferencji i możliwości finansowych.

Przechowywanie i niszczenie dokumentów kadrowych i księgowych - Famma

Archiwizacja dokumentów

Przechowywanie i niszczenie dokumentów księgowych to specjalność naszej firmy! Działamy systematycznie i profesjonalnie, dbając o bezpieczeństwo dokumentów i zachowując poufność informacji. Oferujemy Państwu takie usługi jak przechowywanie, archiwizacja i niszczenie dokumentów księgowych i gwarantujemy, że są to usługi profesjonalne i rzetelne.

Doradca restrukturyzacyjny

Doskonale zdajemy sobie sprawy z tego, że ogłoszenie bankructwa jest ostatecznością. Rozpoczęcie postępowania upadłościowego wcale nie musi być jedynym rozwiązaniem. Konsultacje z doradcą, który wnikliwie zapozna się z kondycją prawną i finansową firmy pozwoli ocenić, jaka droga restrukturyzacji przedsiębiorstwa jest nie tyle możliwa, co dopasowana do aktualnych potrzeb firmy. Jesteśmy przekonani, że zmiany przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi dyrektywami zmienią tempo działalności biznesu.

Czynności rewizji finansowej

Biegły rewident

Nasza firma zajmuje się sporządzaniem sprawozdań finansowych dla przedsiębiorstw. Pomożemy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest biegły rewident: dokonamy audytów podatkowych, przeglądu pakietów konsolidacyjnych firmy, skontrolujemy plany przekształcenia. Wsparcie oferujemy również spółkom, których kapitał ulokowany jest na rynku niemieckim.