słodycze reklamowe

Krówki to wyśmienity smak tradycyjnych polskich słodyczy. Wyrabiane według najlepszej receptury krówki reklamowe cieszą się coraz większym powodzeniem na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, czy akcjach promocyjnych. Nasze krówki reklamowe sprawią, że Państwa potencjalni oraz obecni klienci na długo zapamiętają ich smak, a Państwa firma wyróżni się na tle konkurencji.

http://www.supravis.pl/

Rękaw foliowy producent

Jako znany na krajowym rynku producent opakowań, chcemy Państwu zaoferować najwyższej jakości towary w bardzo korzystnych cenach. Jako wiodący producent rękawów foliowych dajemy Państwu możliwość zamówienia takich opakowań, które odpowiadają wszystkim Państwa oczekiwaniom: dostosujemy wielkość, kształt i rozmiar do Państwa wymagań.

Urządzenia do sous vide

Sous vide

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia, z których korzystają między innymi profesjonalne restauracje, lokale gastronomiczne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod przyrządzania potraw będziecie mogli zaserwować swoim Gościom najlepsze dania w mieście! Znajdziecie w naszym asortymencie między innymi maszyny do sous vide. Jest to metoda, która zyskuje na coraz większej popularności w polskich restauracjach. Proponujemy Państwu również maszyny do pakowania próżniowego różnych rodzajów żywności.

Lody Grycan - od pokoleń

Produkcja lodów

Grycan to pasja produkcji lodów, wyjątkowe receptury oraz tradycja, z której płynie niezapomniany smak. Zapraszamy do naszej wrocławskiej lodziarni, w której poznacie bogactwo i piękno smaków, które swoją oryginalnością i nasyceniem zachwycają już od wielu lat. Stawiamy na różnorodność, oferując Państwu wiele deserów, ciekawe połączenia, nietypowe rozwiązania i to, z czego jesteśmy najbardziej dumni - najwyższą jakość produktów. Na naszej stronie znajdziecie Państwo menu - sprawdźcie je i nabierzcie ochotę na lodowe orzeźwienie.

Catering

Organizator imprez

Jako profesjonalny organizator imprez firmowych doskonale wiemy, czego potrzeba każdemu uczestnikowi przyjęcia. Zapewniamy im zatem wiele atrakcji, jednocześnie oferując działania dla każdego. Proponowane przez nas przyjęcia są oryginalne, pełne wrażeń i niezapomnianych przeżyć! Jeśli chcesz zatem zainwestować w motywację oraz zadowolenie swoich pracowników - po prostu skorzystaj z naszych usług. Wcześniej jednak zajrzyj na naszą stronę internetową, zapoznaj się ze szczegółami oferty i skonsultuj się z przedstawicielami firmy!