słodycze reklamowe

słodycze reklamowe

Krówki to wyśmienity smak tradycyjnych polskich słodyczy. Wyrabiane według najlepszej receptury krówki reklamowe cieszą się coraz większym powodzeniem na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, czy akcjach promocyjnych. Nasze krówki reklamowe sprawią, że Państwa potencjalni oraz obecni klienci na długo zapamiętają ich smak, a Państwa firma wyróżni się na tle konkurencji.

Pyszne dania kuchni polskiej i nie tylko

Kluski na parze

Nasze dania garmażeryjne, dostępne w sklepach na terenie całej Polski są tworzone z myślą o tradycyjnej kuchni naszych babć. Proponujemy między innymi kluski na parze, które nie zawierają konserwantów. Przygotowujemy również pyszne pierogi, krokiety oraz naleśniki na słodko i na słono. Sprawdź również naszą ofertę dań azjatyckich.

jedzenie z dostawą

catering Toruń

Nasza restauracja to idealne miejsce na elegancki obiad czy romantyczną kolację, ale naszą specjalnością jest też catering. Toruń jest miastem, w którym takie usługi cieszą się ostatnio rosnącą popularnością. Zapraszamy do odwiedzenia naszej oryginalnej restauracji zlokalizowanej w starej fabryce, a także przekonania się jak smaczny jest nasz catering.

Ciepły napój gdziekolwiek chcesz

termos na herbatę

Nieodłącznym elementem każdej podróży, pikniku lub długiego spaceru jest rozgrzewający napój. Szczelny termos na herbatę, kawę lub gorącą czekoladę potrafi utrzymać wysoką temperaturę nawet przez 12 godzin. Oferujemy solidne dzbanki i puszki o podwójnych ściankach wykonane ze stali nierdzewnej, a także kubki dostępne w rozmaitych kolorach.

Figurki z masy cukrowej

Ozdoby na tort dla chłopca

Figurki z masy cukrowej znajdujące się na cieście urodzinowym podnoszą walory estetyczne oraz przynoszą dużo radości, szczególnie dzieciom. Z okazji urodzin warto zatem zainwestować w ozdoby na tort dla chłopca. W naszej ofercie znajduje się wiele jadalnych figurek, które nawiązują do dziecięcych zainteresowań i bajek.

Składniki lugoli

płyn lugola

Może przyczynić się do poprawy stanu zdrowia w przypadku chorób tarczycy. Płyn lugola ma działanie uzależnione od zaleconej dawki. Jego składniki to woda dejonizowana, jodek potasu, jod krystaliczny. Nie zawiera gliceryny ani alkoholu. Przechowywany w szklanych butelkach wyposażonych w zakraplacz. W branżach niemedycznych jest wykorzystywany do wykrywania skrobi.

Czekoladowy prezent

Czekolada personalizowana z napisem

W ofercie znaleźć możesz wyjątkowe produkty, które doskonale sprawdzą się na prezent dla bliskich czy znajomych. Dostępna jest tutaj m.in. czekolada personalizowana z napisem, który możemy stworzyć specjalnie na Twoje życzenie. Niekiedy taki podarunek, który jest indywidualnie dostosowywany, znaczy więcej niż gotowy prezent.

Dostawca wyrobów mięsnych

Świeże mięso z dostawą do domu

Mamy to, co zasługuje na prawdziwe wyróżnienie. Nieskazitelnie świeże mięsko, dostarczane prosto od wyselekcjonowanych hodowców, połączone z pasją i zaangażowaniem naszej zespołowej pracy. To właśnie charakteryzuje jakość usług naszej firmy. Spragniony wyśmienitych i satysfakcjonujących posiłków? Wybierz nasze arcydzieła, jakie przygotowujemy dla tych, którzy doceniają subtelną różnicę między byle czym a prawdziwą jakością. Z nami zawsze możesz oczekiwać tego, co najlepsze. Zachęcamy do skosztowania naszej oferty – gwarantujemy, że nie zawiedzie ona nawet najbardziej wymagających smakoszy.