Zatrudnienie dla opiekunki

Opiekunka osób starszych

Jeśli do tej pory sądziliście Państwo, iż oferty pracy w Anglii kierowane są wyłącznie do osób przebojowych oraz posiadających doświadczenie w zagranicznych podróżach, byliście w błędzie. Otóż, grupa Cekal proponuje Państwu możliwość podjęcia stanowiska opiekunki osób starszych, wiążącej się ze znakomitą płacą.

Podróż do Stanów

Work & travel USA

Jesteś studentem i potrafisz porozumiewać się w języku angielskim? Do tego pragniesz zarobić i odwiedzić niezwykłe miejsca? W takim razie polecamy ci program Work and Travel w USA, czyli podróż do Stanów oraz możliwość pracy na określonej przez siebie posadzie. Wakacyjna podróż to jednak nie tylko pracowanie, ale również zwiedzanie najpiękniejszych regionów ojczyzny hamburgerów. Skorzystaj z okazji i pozwól nam zająć się wszelkimi formalnościami, co uczyni cię szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Projekty energetycznych rozwiązań optymalizacyjnych w przedsiębiorstwach

Plany gospodarki niskoemisyjnej

Projektujemy energetyczne rozwiązania optymalizacyjne dla przedsiębiorstw. Zapewniamy plany gospodarki niskoemisyjnej, w których skład wchodzą farmy wiatrowe, systemy hybrydowe czy instalacje fotowoltaiczne. W trakcie realizowania usługi prowadzimy zbieranie i analizę danych, co zakończone jest stworzeniem raportu, wskazującego obszar potrzebnych zmian w zakresie zarządzania energią.