Badania geotechniczne

Wykonywane przez naszą firmę badania geotechniczne to wysoka jakość i niezawodność. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy możliwe będzie przeanalizowanie dawnego terenu pod wieloma kątami. Działamy na profesjonalnych zasadach, które przede wszystkim pozwalają na jasną i przejrzystą współpracę z naszymi kontrahentami.

Zatrudnienie dla opiekunki

Opiekunki osób starszych

Jeśli do tej pory sądziliście Państwo, iż oferty pracy w Anglii kierowane są wyłącznie do osób przebojowych oraz posiadających doświadczenie w zagranicznych podróżach, byliście w błędzie. Otóż, grupa Cekal proponuje Państwu możliwość podjęcia stanowiska opiekunki osób starszych, wiążącej się ze znakomitą płacą.

Duży wybór kazusów i orzeczeń do nauki na testy aplikacyjne - Examo

kazusy

Wszelkie przygotowane przez ekspertów z portalu Examo kazusy z prawa cywilnego, karnego czy administracyjnego zostały opatrzone odpowiedziami w formie apelacji, opinii bądź skargi. Dzięki temu nie tylko kompleksowo powtórzysz materiał przed egzaminem radcowskim lub testem na aplikację adwokacką, ale także zdobędziesz nową wiedzę praktyczną. Nasza abonamentowa oferta obejmuje możliwość kupna dostępu do materiałów naukowych na okres już od jednego miesiąca, nawet aż do roku i dostosowanie go do swoich potrzeb.