Fotografie pełne artystycznego piękna

Sesja artystyczna

Każdy pragnie zachować na dłużej piękne chwile, a moja sesja artystyczna pomaga zatrzymać te ulotne momenty. Zdjęcia przedstawiają szczęśliwych rodziców, przyszłe matki, a także pełne niewinności dzieci. Możliwe jest również wykonanie fotografii kobiecych oraz okolicznościowych. Zdjęcia zamieszczone w galerii to tylko niewielki odsetek mówiący o zadowoleniu moich klientów.

Galeria sztuki współczesnej w Podkowie Leśnej

Podkowa Leśna Galeria sztuki

Ikikata Art prowadzone przez Katarzynę Plichta-Szwarc to nowoczesna galeria sztuki współczesnej mieszcząca się pod Warszawą przy uroczym Lesie Młochowskim. Jest to przestrzeń kameralna, położona wśród pięknych i majestatycznych 100-letnich sosen w urokliwej miejscowości Podkowa Leśna. Skupiamy się na malarstwie, rysunku, grafice oraz fotografii. Wystawiamy prace w różnych technikach i stylach, łącząc sztukę polską, oraz doświadczonych artystów. Jesteśmy otwarci na inicjatywy oraz wypowiedzi artystyczne. Współpracujemy ekspertami, do których należą konserwatorzy zabytków, historycy sztuki, projektanci wnętrz i architekci. Kompleksowo obsługujemy klientów prywatnych oraz kolekcje należące do korporacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz wizyty w galerii! ​​​​ ​

Sprzęt fotograficzny dla każdego

Studio fotograficzne Warszawa

Kochamy filmy oraz zdjęcia - naszą pasją chcemy dzielić na każdym etapie projektu. W związku z tym nasze studio fotograficzne w Warszawie chętnie wypożyczy niezbędny sprzęt do dużych i małych produkcji. Znajdziesz u nas wysokiej jakości aparaty oraz kamery, oświetlenie znanych marek oraz pozostały osprzęt filmowy w dobrej cenie.

Saszetki na ramię lub biodro

Nerki damskie

Nie tylko torebki mogą być użytecznym dodatkiem do ubrania dla kobiety. Na krótki wypad nad jezioro, morze, festiwal muzyczny, polecamy nerki damskie. Są wygodne, stworzone z miłego w dotyku materiału. Można je założyć na biodrach, mają łatwe w użyciu zapięcie zabezpieczające przed spadnięciem. Są na tyle pojemne, że zmieścisz w nich telefon, portfel i klucze. Wyłożone dodatkową podszewką, chronią przed rozerwaniem podczas noszenia ostrych przedmiotów.

Sklep fotograficzny

Album na zdjęcia wsuwane

Pragniesz utrwalić swoje niezapomniane wspomnienia w eleganckiej formie? Nasza firma oferuje idealne rozwiązanie, jakim jest Album na zdjęcia wsuwane. Wykonany z najlepszych materiałów, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Cechuje go elegancja, trwałość i prostota użytkowania. Dzięki temu fotografie zawsze będą bezpieczne i dobrze zorganizowane. Dzielimy się z Wami swoją pasją do fotografii, tworząc produkty, które pozwalają cieszyć się wspomnieniami na nowo.