Biuro notarialne Alicji Brandys w Krakowie

Kancelarie Brandys

Szukasz biura, w którym sporządzisz umowę sprzedaży i darowizny, akt poświadczenia dziedziczenia czy projekty różnych dokumentów? Kancelaria Notarialna Alicja Brandys w Krakowie podejmie się sporządzenia dokumentów oraz wykonania czynności, które przez przepisy prawne zostały zastrzeżone dla tego zawodu. Oprócz tworzenia akt prawnik świadczy bezpłatne konsultacje, a także udziela informacji. W uzasadnionych okolicznościach możliwy jest dojazd do domu Klienta lub spotkanie z nim poza siedzibą biura.

Pomoc prawna

Alimenty Poznań

Prowadzona przez nas kancelaria prawna świadczy pomoc w sprawach, takich jak uzyskanie władzy rodzicielskiej, prawo opiekuńcze oraz w różnego rodzaju sprawach rodzinnych. Pomagamy klientom również w sprawach o alimenty, ustaleniu ich wysokości i terminie świadczeń. Nasze usługi prawne świadczymy na terenie Poznania.

Pomoc w sprawach prawnych

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna prowadzi stałą lub doraźną obsługę przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Przyjmuje w niej wykwalifikowany radca. Gdynia i Trójmiasto to obszar prowadzenia naszej działalności. W ofercie znajduje się kompleksowa pomoc w zakresie prawa administracyjnego, pracy, rodzinnego (rozwody, alimenty), cywilnego, jak również karnego. Zapewniamy porady nawet w sprawach, które wydają się Państwu bez wyjścia, opierając się w całości na obowiązującym stanie prawnym. Zapraszamy do poznania oferty.

Prawo handlowe

Prawo handlowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty profesjonalnej kancelarii prawnej, która świadczy na najwyższym poziomie usługi, obejmujące pomoc w wielu dziedzinach prawa. Nasza oferta obejmuje prawo: handlowe, korporacyjne, rodzinne, karne, lokalowe, pracy, administracyjne, czy ubezpieczeń społecznych oraz inne. W naszej kancelarii przyjmujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Działamy rzetelnie i docieramy do sedna problemu, aby skutecznie go rozwiązać. Zapraszamy do kontaktu!

Ochrona zwierząt, grzybów oraz roślin

Nadzór przyrodniczy Warszawa

Ochrona flory i fauny stanowi naszą życiową pasję. Z tego powodu prowadzone przez nas działania obejmują m.in. nadzór przyrodniczy na terenie Warszawy. Jest on konieczny, by możliwe było połączenie interesów prywatnych inwestorów z potrzebami zagrożonych gatunków roślin, grzybów oraz zwierząt przebywających na terenie planowanej budowy.

Prawo cywilne

Prawo cywilne

Problemy naszych klientów z wierzycielami polegają przede wszystkim na braku kontaktu i niemożności wypracowania kompromisu lub ugody. W takich sytuacjach jedynym sposobem na odzyskanie należności jest egzekucja sądowa i administracyjna. Aby jednak uzyskać odpowiednią ścieżkę prawną umożliwiającą natychmiastowe odzyskanie długu, należy wszcząć procedurę prawną. Tym właśnie zajmuje się nasza kancelaria. Dbamy o to, aby każda sprawa była dokładnie przeanalizowana i prowadzona zgodnie z jej indywidualnym charakterem.

Sprawy rodzinne

Rozwody Fordon

Prawo rodzinne stanowi jedną z gałęzi, w ramach której nasza kancelaria prawna świadczy pomoc. Zlokalizowani jesteśmy w Bydgoszczy w dzielnicy Fordon - rozwody, alimenty czy opieka nad dzieckiem to niektóre sprawy, jakich się podejmujemy. W swoich działaniach kierujemy się zasadami etyki adwokackiej.

Adwokat Zielona Góra

Adwokat Zielona Góra

Z opresji często ludzi wyciągać musi adwokat. Zielona Góra jest miastem w którym prawników i adwokatów jest bez liku dlatego często mają oni pełne ręce roboty. Korzystając z oferty adwokata z Zielonej Góry mogą mieć Państwo pewność, że dane biuro adwokackie pomoże w pomyślnym rozwiązaniu naszej sprawy - https://adwokatprzymuszala.pl/

Kursy ochrony przeciwpożarowej

Szkolenie ppoż Warszawa

Każdy obiekt użyteczności publicznej, handlowy lub firmowy, powinien być odpowiednio zabezpieczony na wypadek kryzysowej sytuacji. Praktyczne szkolenie ppoż. dla właścicieli firm oraz specjalistów ds. BHP gwarantuje prawidłowe przeprowadzenie ewakuacji w przypadku zagrożenia. Nasze kursy odbywają się w Warszawie i obejmują także wymagania prawne, wiedzę teoretyczną oraz naukę korzystania ze sprzętu gaśniczego.