Rozwody i separacje

adwokat rodzinny wrocław

Zakończenie małżeństwa - szczególnie posiadającego długoletni staż - nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń w życiu. Chociaż w tej kwestii emocje odgrywają główną rolę, warto przygotować się od strony merytorycznej do rozprawy. W tym celu adwokat rodzinny Małgorzata Niemiec z Wrocławia udziela porad prawnych oraz reprezentuje klientów przed sądem. Jest to o tyle istotne, gdyż na wokandzie rozstrzygają się kwestie podziału majątku czy też ustalenia opieki nad dziećmi. Dane kontaktowe Kancelarii znajdują się na stronie internetowej.

Obsługa prawna firm

Porady prawne

Podstawą działalności naszego biura jest obsługa i porady prawne dla firm. Nasi prawnicy specjalizują się w międzynarodowym prawie podatkowym, handlowym, a także powierniczym. Ponadto oferujemy naszym klientom szeroko pojęte usługi związane z administracją, a także księgowością. Zajmujemy się prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych, ksiąg handlowych, a także rozliczaniem podatków.

Biuro notarialne Alicji Brandys w Krakowie

Kancelarie Brandys

Szukasz biura, w którym sporządzisz umowę sprzedaży i darowizny, akt poświadczenia dziedziczenia czy projekty różnych dokumentów? Kancelaria Notarialna Alicja Brandys w Krakowie podejmie się sporządzenia dokumentów oraz wykonania czynności, które przez przepisy prawne zostały zastrzeżone dla tego zawodu. Oprócz tworzenia akt prawnik świadczy bezpłatne konsultacje, a także udziela informacji. W uzasadnionych okolicznościach możliwy jest dojazd do domu Klienta lub spotkanie z nim poza siedzibą biura.