Biuro notarialne Alicji Brandys w Krakowie

Kancelarie Brandys

Szukasz biura, w którym sporządzisz umowę sprzedaży i darowizny, akt poświadczenia dziedziczenia czy projekty różnych dokumentów? Kancelaria Notarialna Alicja Brandys w Krakowie podejmie się sporządzenia dokumentów oraz wykonania czynności, które przez przepisy prawne zostały zastrzeżone dla tego zawodu. Oprócz tworzenia akt prawnik świadczy bezpłatne konsultacje, a także udziela informacji. W uzasadnionych okolicznościach możliwy jest dojazd do domu Klienta lub spotkanie z nim poza siedzibą biura.

Pomoc prawna

Alimenty Poznań

Prowadzona przez nas kancelaria prawna świadczy pomoc w sprawach, takich jak uzyskanie władzy rodzicielskiej, prawo opiekuńcze oraz w różnego rodzaju sprawach rodzinnych. Pomagamy klientom również w sprawach o alimenty, ustaleniu ich wysokości i terminie świadczeń. Nasze usługi prawne świadczymy na terenie Poznania.

Pomoc w sprawach prawnych

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna prowadzi stałą lub doraźną obsługę przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Przyjmuje w niej wykwalifikowany radca. Gdynia i Trójmiasto to obszar prowadzenia naszej działalności. W ofercie znajduje się kompleksowa pomoc w zakresie prawa administracyjnego, pracy, rodzinnego (rozwody, alimenty), cywilnego, jak również karnego. Zapewniamy porady nawet w sprawach, które wydają się Państwu bez wyjścia, opierając się w całości na obowiązującym stanie prawnym. Zapraszamy do poznania oferty.

Prawo handlowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty profesjonalnej kancelarii prawnej, która świadczy na najwyższym poziomie usługi, obejmujące pomoc w wielu dziedzinach prawa. Nasza oferta obejmuje prawo: handlowe, korporacyjne, rodzinne, karne, lokalowe, pracy, administracyjne, czy ubezpieczeń społecznych oraz inne. W naszej kancelarii przyjmujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Działamy rzetelnie i docieramy do sedna problemu, aby skutecznie go rozwiązać. Zapraszamy do kontaktu!

Ochrona zwierząt, grzybów oraz roślin

Nadzór przyrodniczy Warszawa

Ochrona flory i fauny stanowi naszą życiową pasję. Z tego powodu prowadzone przez nas działania obejmują m.in. nadzór przyrodniczy na terenie Warszawy. Jest on konieczny, by możliwe było połączenie interesów prywatnych inwestorów z potrzebami zagrożonych gatunków roślin, grzybów oraz zwierząt przebywających na terenie planowanej budowy.

Prawo cywilne

Problemy naszych klientów z wierzycielami polegają przede wszystkim na braku kontaktu i niemożności wypracowania kompromisu lub ugody. W takich sytuacjach jedynym sposobem na odzyskanie należności jest egzekucja sądowa i administracyjna. Aby jednak uzyskać odpowiednią ścieżkę prawną umożliwiającą natychmiastowe odzyskanie długu, należy wszcząć procedurę prawną. Tym właśnie zajmuje się nasza kancelaria. Dbamy o to, aby każda sprawa była dokładnie przeanalizowana i prowadzona zgodnie z jej indywidualnym charakterem.

Sprawy rodzinne

Rozwody Fordon

Prawo rodzinne stanowi jedną z gałęzi, w ramach której nasza kancelaria prawna świadczy pomoc. Zlokalizowani jesteśmy w Bydgoszczy w dzielnicy Fordon - rozwody, alimenty czy opieka nad dzieckiem to niektóre sprawy, jakich się podejmujemy. W swoich działaniach kierujemy się zasadami etyki adwokackiej.

pomoc prawna

Klientom z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic kancelaria adwokacka świadczy wiele usług w postępowaniach o charakterze karnym, cywilnym, czy rodzinnym. Oferowana pomoc prawna to przede wszystkim doradztwo, konsultacje, reprezentowanie klienta przed sądami oraz sporządzanie różnego rodzaju dokumentów. Swoje usługi adwokat świadczy zarówno osobom prywatnym, jak i klientom firmowym.

Adwokat Zielona Góra

Z opresji często ludzi wyciągać musi adwokat. Zielona Góra jest miastem w którym prawników i adwokatów jest bez liku dlatego często mają oni pełne ręce roboty. Korzystając z oferty adwokata z Zielonej Góry mogą mieć Państwo pewność, że dane biuro adwokackie pomoże w pomyślnym rozwiązaniu naszej sprawy - https://adwokatprzymuszala.pl/