Biuro notarialne Alicji Brandys w Krakowie

Kancelarie Brandys

Szukasz biura, w którym sporządzisz umowę sprzedaży i darowizny, akt poświadczenia dziedziczenia czy projekty różnych dokumentów? Kancelaria Notarialna Alicja Brandys w Krakowie podejmie się sporządzenia dokumentów oraz wykonania czynności, które przez przepisy prawne zostały zastrzeżone dla tego zawodu. Oprócz tworzenia akt prawnik świadczy bezpłatne konsultacje, a także udziela informacji. W uzasadnionych okolicznościach możliwy jest dojazd do domu Klienta lub spotkanie z nim poza siedzibą biura.

Pomoc w sprawach prawnych

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna prowadzi stałą lub doraźną obsługę przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Przyjmuje w niej wykwalifikowany radca. Gdynia i Trójmiasto to obszar prowadzenia naszej działalności. W ofercie znajduje się kompleksowa pomoc w zakresie prawa administracyjnego, pracy, rodzinnego (rozwody, alimenty), cywilnego, jak również karnego. Zapewniamy porady nawet w sprawach, które wydają się Państwu bez wyjścia, opierając się w całości na obowiązującym stanie prawnym. Zapraszamy do poznania oferty.

Kancelaria prawna

Usługi prawne Ełk

Oferuję pomoc w wielu dziedzinach; współpracuję z klientami różnego rodzaju. Oferuję usługi prawne z zakresu karnego, rodzinnego, cywilnego czy gospodarczego. Pomagam też rozstrzygać sprawy spadkowe, dotyczące odszkodowań czy wierzytelności. Pomagam również na wypadek problemów z ubezpieczeniami. Działam w Ełku.

Rozstanie w małżeństwie

porzucenie rodziny a rozwód

Istnieje wiele różnych wariantów rozpadu małżeństwa. Rozwód można wnioskować z orzekaniem o winie lub bez niego. Sytuacje mogą być bardzo zróżnicowane. Porzucenie rodziny a rozwód to z pewnością skomplikowane zagadnienie i proces, który wymaga przede wszystkim zrozumienia ze strony radców prawnych i adwokatów.

Kancelaria komornicza

Komornik Sądowy Sebastian Dulko

Komornik Sądowy Sebastiana Dulko pomaga Klientom indywidualnym i firmom w sprawach związanych z zadłużeniem czy licytacjami. Jego indywidualne podejście w realizacji obowiązków do każdego Klienta może sprawić, że przebrnięcie przez kwestie prawno-finansowe stanie się mniej skomplikowane. Jego biuro znajduje się w Pruszkowie.

Wsparcie prawne przy rozwodzie

Rozwody Płock

Kancelaria Adwokacka Adwokat Antonina Ogonowska z Płocka oferuje wsparcie dla osób będących stronami w sprawach rodzinnych. Adwokat rozwodowy pomaga przeprowadzać rozwody i regulować kwestie związane z podziałem majątku oraz opieką nad dziećmi. Prowadzone są sprawy rozwiązania małżeństwa zarówno z orzekaniem o winie, jak i bez orzekania. Prawnik podejmuje się reprezentowania klienta w sądzie.

Tłumaczenie dokumentów urzędowych

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne tłumaczenie dokumentów samochodowych. Charakteryzuje nas przede wszystkim konsekwencja w działaniu i atrakcyjnie ustalone warunki współpracy. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą tłumaczenia dokumentów samochodowych oraz skorzystania z niej.