MegaMocni - przedszkole w Trójmieście

Przedszkole Gdańsk

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną przygotowaną dla rodziców z Trójmiasta. Przedszkole oraz żłobek Megamocni KOGA to przestronny, nowocześnie urządzony obiekt znajdujący się w biurowcu w spokojnej części Gdańska. Zapewniamy profesjonalną opiekę, umożliwiającą dzieciom bezpieczne poznawanie świata w gronie rówieśników, a także ciekawy program zajęć, także dodatkowych i wyśnienie jedzenie przygotowywane w naszej własnej kuchni ze świeżych składników. Posiadamy również duży ogród z placem zabaw.

Biały Motylek - Sprzedaż poduszek i kołderek

Poduszka dla niemowląt

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą produktów dziecięcych. Znajdziecie u nas wyjątkowe komplety pościeli. Poduszka dla niemowląt, dostępna w sklepie Biały Motylek, zapewni maluchowi pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa. Antyalergiczne wkłady do poszewek z silikonu i poliestru zapewniają bezpieczeństwo i ciepło, a szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia że każdy znajdzie coś odpowiedniego do pokoju dziecka.Poszewki w wielu wzorach i kolorach stworzą przytulny klimat i wpasują się w wystrój wnętrza.

Foresto - Producent placów zabaw

Producent placów zabaw

Przyzwyczajeni do tego, że place zabaw składają się z drabinki, huśtawki i piaskownicy, niektórzy mieszkańcy nie mogli zaakceptować tego, że teraz ich dzieci miały bawić się na statkach, samochodzikach albo autobusach. Tego typu rozwiązania są rewelacyjne. Jako producent placów zabaw naszą specjalizacją jest nie tylko budowa ale też projektowaniem. W końcu pomyślano o tym, by zamienić rdzewiejące elementy czymś bardziej przyjaznym. Wykonano je według europejskich norm i zdaniem komisji, która przyjęła je do użytkowania, były najlepsze dla maluchów.