Przekaźniki najwyższej jakości

Przekaźnik bistabilny

Hurtownia artykułów elektrycznych El-Dar oferuje specjalistyczne przekaźniki bistabilne, które sprawdzą się w mechanizmach wymagających załączania lub wyłączania urządzeń z różnych punktów za pomocą równolegle połączonych, chwilowych włączników sterujących. Włączenie odbiornika następuje bezpośrednio po impulsie prądu spowodowanym naciśnięciem włącznika.

Program finansowo-księgowy

Program finansowo-księgowy

Zarządzanie dowolnym przedsiębiorstwem wiąże się z koniecznością umiejętnego nadzorowania wszelkich rozliczeń oraz przychodów i rozchodów. Program finansowo-księgowy, jaki oferujemy w ramach działalności firmy naszej to rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób uporządkujecie wszystkie kluczowe dane i faktury.

Inteligentne systemy dla firm

Elektroniczny system kolejkowy

Wraz ze stale rosnącą podażą usług rynkowych, rośnie również popyt na nie. Otóż, właściciele punktów sprzedażowych, medycznych czy bankowych muszą stawiać czoła problemom jakimi są rosnące zatłoczenie oraz harmider. Właśnie w celu poskromienia tego typu sytuacji, grupa AJH Media Proponuje swoim Klientom najnowocześniejsze systemy kolejkowe. Cechuje je nie tylko wygoda oraz wysoka jakość obsługi, ale również zastosowanie inteligentnych narzędzi kontroli. Zachęcamy do wnikliwej lektury specyfikacji układów.

Tworzywa sztuczne od firmy Murgrabia

Płyty z poliwęglanu

Materiały proponowane przez naszą firmę sprzedającą tworzywa sztuczne do obróbki pozwalają na zbudowanie przeszkleń na salach sportowych i obiektach przemysłowych. Płyty z poliwęglanu od Murgrabia nadają się także do budowy przystanków komunikacji miejskiej czy owiewek motocyklowych. Sprawdź dokładne specyfikacje produktu na stronie internetowej.

Rodzaje pasków klinowych

Pasy napędowe płaskie

Prezentujemy ofertę klinów, które są konieczne do sprawnego działania każdego rodzaju maszyn. Posiadamy pasy napędowe płaskie, bezkońcowe, wariatorowe oraz zębate. Wśród nich dostępne są także inne modele (np. obustronnie zębate). Współpracujemy ze znanymi w branży motoryzacyjnej markami, gwarantując trwałość produktu.

maszyny myjące

maszyny myjące

Wśród naszych propozycji zaawansowanych urządzeń różnego typu, znajdują się między innymi także doskonałej jakości maszyny myjące. To sprzęt profesjonalny od podstaw projektowany w taki sposób, by zapewnić perfekcję, każdego, nawet najdrobniejszego i z pozoru w ogóle nieistotnego elementu. Naszym zdaniem nie ma elementów nieistotnych. Jeśli takie by były, byłyby one niepotrzebne i nie uwzględnilibyśmy ich w naszym projekcie. U nas wszystko jest na swoim miejscu, wszystko doskonale spełnia swoją rolę. Zapraszamy do składania zamówień.

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem

W wielu gałęziach przemysłu oraz branżach niezbędne są materiały pozwalające na oznaczenie, a co za tym idzie - późniejsze zidentyfikowanie różnego rodzaju wyrobów. Firma PPUH BART oferuje wysokiej jakości etykiety z klejem, a wśród nich wersje białe, kolorowe oraz specjalne, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom.

Domowe biuro

Wynajem drukarki

Wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą często realizuje obowiązki zawodowe poza biurem. Praca zdalna wymaga często użycia wielu sprzętów, by wydrukować formularze lub skserować dokumenty. W naszej ofercie znajdują się urządzenia wielofunkcyjne, takie jak drukarki czy kopiarki. Istnieje też możliwość wynajmu sprzętów.

Inteligentny system zarządzania domem

systemy centralnego sterowania

Inteligentne rozwiązania z zakresu wyposażenia domu to bez wątpienia przyszłość branży nieruchomości. Nasza oferta zawiera zaawansowane systemy centralnego sterowania, które pozwalają na zdalne zarządzanie urządzeniami objętymi siecią. Pozwala to na łatwą konfigurację zabezpieczeń, rolet cz nawet termostatu.

Terminale płatnicze

Terminale płatnicze

Współcześni konsumenci są coraz bardziej wymagający dlatego bardzo cenią sobie praktyczne rozwiązania - także w przypadku form płatności. Nasze terminale płatnicze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów a także potrzebom przedsiębiorców. Za sprawą intuicyjnej obsługi oraz szeregowi dodatkowych funkcjonalności są odpowiednie zarówno dla restauracji, salonów kosmetycznych, hoteli jak również punktów handlowych.

Domofony do domu lub firmy

Systemy domofonowe

Systemy domofonowe, jakie oferuje nasza firma, to inwestycja w bezpieczeństwo i porządek w Twoim domu i wszystkich innych instytucjach, które tego potrzebują. Kontrolując dostęp do pomieszczenia poprzez identyfikację osoby, która chce się do niego dostać, zyskujesz komfort zarządzania pracownikami. Zapoznaj się z naszą ofertą systemów domofonowych dostępną na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że sprosta ona Twoim oczekiwaniom zarówno w aspekcie jakości, jak i ceny. Serdecznie zapraszamy.

Czujnik z termometrem oporowym

Rezystancyjne czujniki temperatury

W ofercie posiadamy urządzenia pomiarowe przystosowane do różnych branż: budowy maszyn i pieców przemysłowych, przemysłu morskiego, energetycznego, ceglarskiego, ogrodniczego. W każdej z nich sprawdzą się rezystancyjne czujniki temperatury, lepiej wyposażone i bardziej odpowiednie dla tego środowiska niż standardowe detektory.

Zarządzanie danymi

Rozwiązania analityczno raportowe

W zakres oferty przygotowanej przez nasz wyspecjalizowany zespół wchodzą kompleksowe rozwiązania analityczno raportowe dla firm. Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży IT składa się na naszą wiedzę w obszarze projektowania systemów klasy Business Intelligence, które pozwalają na skuteczne zarządzanie danymi.

Sprzedaż urządzeń do dezynfekcji

Producent ozonatorów powietrza

Firma prowadzi sprzedaż i serwis sprzętu do dezynfekcji pomieszczeń, wody pitnej i basenowej oraz artykułów spożywczych. Producent ozonatorów powietrza oferuje kwarcowe urządzenia z możliwością regulacji ilości wydzielanego gazu. Sprzęt pozwala pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów, takich jak bakterie i grzyby.

Szafy, biurka i regały z metalu

Meble metalowe producent

Styl industrialny króluje obecnie w wielu domach i mieszkaniach. Jednak nowoczesne aranżacje wnętrz to nie jedyny obszar, w jakim zastosowanie znajdą dostępne u nas meble metalowe. Producent zajmuje się też wytwarzaniem wyposażenia magazynów, hal produkcyjnych, bibliotek, biur, szkół czy warsztatów.

Honda agregaty

Honda agregaty

Szukasz urządzeń budowlanych, które są wysokiej jakości, a przy tym odznaczają się rozsądną ceną? Szukaj wśród produktów pochodzących od znanych i cenionych producentów takich, jak Honda. Agregaty prądotwórcze z pewnością okażą się rozwiązaniem niezawodnym. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją asortymentu.

Szeroki wybór przydatnej elektroniki

Elektronika użytkowa

Znaczną część asortymentu naszego sklepu stanowi elektronika użytkowa. Oferujemy szeroki wybór baterii, akumulatorów z ładowarkami, adapterów, przejściówek, półprzewodników, a także na przykład akcesoriów do telewizorów czy samochodowych. Produkty znajdą zastosowanie w każdym przydomowym warsztacie. Zapraszamy do zakupów.

maszyny pakujące

maszyny pakujące

Jednym z urządzeń, jakie dostarczamy naszym wymagającym klientom, jest maszyna pakująca. Decydując się na jej wybór możesz liczyć na to, że w Twoje ręce trafi profesjonalny i niezawodny sprzęt, którego użytkowanie przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej wyjątkowej propozycji, otrzyma najlepszą maszynę pakującą na rynku. Serdecznie zachęcamy do współpracy - gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość oferowanych sprzętów.

Jaki elektroniczny system obsługi klienta wybrać?

Elektroniczny system obsługi klienta

Elektroniczny System Obsługi Klienta, czyli ESOK to usługa wprowadzona przez firmę TTSoft w celu podniesienie komfortu zakupów i zamówień dokonywanych przez naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zintegrowany system sprzedaży przynosił jak najwięcej korzyści, w tym szybkość i sprawność realizacji danego zamówienia, jak również pełną wygodę klientów. Zapewniamy, że ESOK pozwoli na poprawne przeprowadzenie procesu zakupowego, co przyczyni się do Państwa najwyższej satysfakcji. Zapraszamy.

Program do zarządzania produkcją

Automatyzacja procesów przemysłowych

Oferujemy specjalistyczne oprogramowanie dla biznesu. Nasza platforma dostarcza szeregu nowych możliwości, dzięki którym zoptymalizujesz koszty prowadzenia swojej działalności. Automatyzacja procesów przemysłowych jest możliwa dzięki modułowi Datasense LiveView, który ukazuje, jak przebiegają poszczególne czynności w czasie rzeczywistym.

Elektroniczne zarządzanie przedsiębiorstwem

program do prowadzenia firmy

Możemy Państwu zaproponować innowacyjne rozwiązania, które pomogą w obsłudze dokumentów, w tym faktur czy umów. Oferowany przez nas program do prowadzenia firmy zapewnia zbieranie kosztów, dostęp dla zewnętrznej księgowości i bezpieczne przechowywanie dokumentów. System umożliwia zarządzanie przedsiębiorstwem z wykorzystaniem aplikacji mobilnej.

Zawieszka biorezonansowa

Neutralizator fal elektromagnetycznych

Nie chcąc rezygnować ze szkodliwych urządzeń elektrycznych zachęcamy do zakupu naszych systemów ochronnych z dołączoną ładowarką biorezonansową. Zawieszając nasz neutralizator fal elektromagnetycznych na szyję sami stajecie się swego rodzaju maszynami promieniującymi na najbliższe otoczenie odpowiednią częstotliwością, zapewniając bezpieczeństwo osobom w waszym otoczeniu.

Zabezpieczenia IT

Ochrona danych dla firm

Na naszej stronie znajdują się porady dotyczące zabezpieczeń IT. Ochrona danych dla firm i prywatnych instytucji to gwarancja obniżenia strat finansowych, związanych z cyberatakami lub awarią. Dlatego też podczas wdrażania nowego oprogramowania, należy odpowiednio go zabezpieczyć, aby nie stracić istotnych informacji.

ElectroStore

Smartwatch

Sklep internetowy ElectroStore ma w swojej ofercie gadżety takie jak zegarki. Dzięki zegarkowi Smartwatch, każdy użytkownik będzie mógł śledzić liczbę kroków, mierzyć puls i kontrolować jakość snu. Zegarkowi dedykowana jest specjalna aplikacja, która łączy z nim telefon. Zaletą zegarka jest to, że wygląda dość elegancko, więc można go nosić na co dzień.

Prowadzenie ewidencji sprzedaży

Kasy fiskalne dla fryzjerów

Drobne zakłady usługowe również posiadają prawny obowiązek prowadzenia ewidencji sprzedaży. W asortymencie naszego sklepu odnajdziesz kasy fiskalne dla fryzjerów i kosmetyczek, które idealnie sprawdzą się w jednoosobowej działalności gospodarczej. Nasze modele NEXT i ONE nie zajmują dużo miejsca i umożliwią ci szybkie i sprawne wystawienie paragonu lub faktury. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz urządzenie, które najlepiej wpisze się w twoje potrzeby.

Robot paletyzujący

Paletyzator

Odwiedź stronę internetową firmy Integrator Robotów i już teraz zapoznaj się z ofertą produkowanych przez nas maszyn przemysłowych. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wytwarzaniu takich urządzeń jak owijarki. Ponadto Klientom oferujemy także paletyzator w postaci linii automatycznej, składający się z takich elementów jak transporter podawczy i odbiorczy. Oferowane przez nas rozwiązanie nadaje się do układania takich towarów jak worki, kartony czy skrzynki. Wszystkie wytwarzane przez nas urządzenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Zachęcamy do współpracy.

GoHD.pl

Kamera GoPro

Oferujemy państwu wysokiej klasy rozwiązania, przeznaczone przede wszystkim dla sportowców i osób aktywnych, które pragną rejestrować najwyższej jakości obraz podczas bardzo różnorodnych warunków atmosferycznych. Nasze kamery GoPro to urządzenia najwyższej jakości, bowiem są stworzone z bardzo trwałych materiałów, co pozwoli na wytrzymanie różnych wstrząsów i nagranie porządnego materiału nawet w ekstremalnych sytuacjach. Doskonała rozdzielczość obrazu sprawia, że na telewizorze dostrzeżesz najdrobniejszy szczegół.

Wytrzymała i trwała szyba

Szyby zespolone

Nie musisz się martwić o trwałość i wytrzymałość, jeżeli sięgasz po nasze szyby zespolone. Materiały, które prezentujemy mogą z powodzeniem uczestniczyć w największych, wielkomiejskich projektach. Poradzą sobie z rozmaitymi czynnikami - także atmosferycznymi. Zapewnią pomieszczeniom stały dopływ światła dziennego.

Pasy napędowe

Pasy napędowe

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność prowadzimy już od wielu lat i od samego początku specjalizujemy się w produkcji takich elementów jak węże przemysłowe, koła pasowe, pasy napędowe, taśmy transportujące oraz wiele innych, jeśli chodzi o różnego rodzaju wyroby dla przemysłu.

Lampy solarne

Lampa solarna

Oferujemy szeroki wybór lamp, w tym także lampy solarne i oprawy wykorzystywane jako oświetlenie zewnętrzne. Najniższe ceny, rekomendacje klientów. Oświetlenie zewnętrzne budynków i ogrodów. Nowoczesne oraz klasyczne lampy zewnętrzne. Bogata oferta, promocje, designerskie lampy zewnętrzne. Dzięki nim Twoje otoczenie nabierze wyjątkowego charakteru. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą i różnorodną ofertą. Z całą pewnością nie poczujesz się rozczarowany. Przekonaj się.

Wiązki elektryczne

Produkcja wiązek kablowych

Wiązki elektryczne są produkowane w różnych branżach, takich jak automotive, elektrotechnika czy telekomunikacja. Produkcja wiązek kablowych obejmuje łączenie różnych rodzajów przewodów elektrycznych oraz umieszczanie ich w dedykowanych osłonach. Wiązki są tworzone zgodnie z określonymi specyfikacjami technicznymi i normami bezpieczeństwa, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie i minimalizować ryzyko awarii. W procesie produkcji wiązek kablowych stosuje się zaawansowane narzędzia i technologie, takie jak automatyczne wycinanie, termokurczenie, czy testowanie jakości. Dbałość o szczegóły i precyzję jest kluczowa dla zapewnienia jakości i niezawodności wiązek elektrycznych, które są nieodłącznym elementem wielu urządzeń i systemów.

Produkty do destylacji

Kolumna rektyfikacyjna

W naszej ofercie znaleźć można sprawdzone produkty do destylacji, a wśród nich dostępna jest m.in. kolumna rektyfikacyjna. Dzięki niej można uzyskać produkt o najwyższej jakości. Dodatkowo jest ona wyposażona podpórkę i termometr elektroniczny. Ten ostatni element umożliwia bardzo precyzyjne i dokładne odmierzenie produktu.