Garett Electronics - komfort w wirtualnej rzeczywistości

Gogle VR

Już nie musisz nosić na głowie niewygodnego, ciężkiego urządzenia, by cieszyć się wirtualną rzeczywistością. Gogle VR są nie tylko lekkie, ale i również posiadają przystępną cenę. Dzięki firmie Garett Electronics oglądanie filmów, przeglądanie obrazów, a nawet granie w gry może stać się całkowicie nowym doznaniem.

Przekaźniki najwyższej jakości

Przekaźnik bistabilny

Hurtownia artykułów elektrycznych El-Dar oferuje specjalistyczne przekaźniki bistabilne, które sprawdzą się w mechanizmach wymagających załączania lub wyłączania urządzeń z różnych punktów za pomocą równolegle połączonych, chwilowych włączników sterujących. Włączenie odbiornika następuje bezpośrednio po impulsie prądu spowodowanym naciśnięciem włącznika.

Instalacje pneumatyczne

Instalacje sprężonego powietrza

Instalacje sprężonego powietrza spełniają swoją rolę bez zarzutu tylko wtedy, gdy są precyzyjnie wykonane i składają się z wysoko jakościowych materiałów. Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich tych, dla których liczą się sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Podstawowym celem naszej działalności jest dostarczanie klientom powodów do zadowolenia - jeżeli więc chcesz zyskać zaufanego partnera i dostawcę wysoko jakościowych urządzeń, zaufaj właśnie nam. Zrobimy wszystko, byś dzięki nam zyskał profesjonalne instalacje pneumatyczne.

Program finansowo-księgowy

Zarządzanie dowolnym przedsiębiorstwem wiąże się z koniecznością umiejętnego nadzorowania wszelkich rozliczeń oraz przychodów i rozchodów. Program finansowo-księgowy, jaki oferujemy w ramach działalności firmy naszej to rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób uporządkujecie wszystkie kluczowe dane i faktury.

Inteligentne systemy dla firm

Elektroniczny system kolejkowy

Wraz ze stale rosnącą podażą usług rynkowych, rośnie również popyt na nie. Otóż, właściciele punktów sprzedażowych, medycznych czy bankowych muszą stawiać czoła problemom jakimi są rosnące zatłoczenie oraz harmider. Właśnie w celu poskromienia tego typu sytuacji, grupa AJH Media Proponuje swoim Klientom najnowocześniejsze systemy kolejkowe. Cechuje je nie tylko wygoda oraz wysoka jakość obsługi, ale również zastosowanie inteligentnych narzędzi kontroli. Zachęcamy do wnikliwej lektury specyfikacji układów.

Tworzywa sztuczne od firmy Murgrabia

Płyty z poliwęglanu

Materiały proponowane przez naszą firmę sprzedającą tworzywa sztuczne do obróbki pozwalają na zbudowanie przeszkleń na salach sportowych i obiektach przemysłowych. Płyty z poliwęglanu od Murgrabia nadają się także do budowy przystanków komunikacji miejskiej czy owiewek motocyklowych. Sprawdź dokładne specyfikacje produktu na stronie internetowej.

H2Optim

Stacje uzdatniania wody

Jednym z głównych punktów naszej oferty są domowe stacje uzdatniania wody. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie w pełni zadowolony z jej rezultatów. Nasze rozwiązania są nowoczesne i skuteczne, dzięki czemu każdy klient będzie zadowolony z rezultatów naszej współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą ofertą. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania pod każdym względem.

Drukarnia etykiet - Ekorol

Etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem

Wszystkich bliżej zainteresowanych nasza oferta pragniemy zaprosić także na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne informacje na temat naszej firmy, działalności, jej zakresu, a przede wszystkim można tam znaleźć najnowszy katalog produktów obejmujący etykiety samoprzylepne oraz różnego rodzaju etykiety z nadrukiem. Zachęcamy do odwiedzania naszej witryny i szczegółowego zapoznawania się z nasza działalnością i poszczególnymi, opisanymi tam urządzeniami drukującymi. Drukarnia Ekorol - zapewniamy najlepsze ceny i najwyższą jakość druków

Lokalizacja GPS samochodów

lokalizator gps do samochodu

Nie możemy się zgodzić z głosami twierdzącymi, iż lokalizator GPS do samochodu jest ostatecznością. Bowiem, to właśnie jego technologia pozwala na to, aby w pełni kontrolować przepływy towarów oraz zasobów ludzkich we własnej firmie. Przekłada się to bezpośrednio na panowanie nad harmonogramem prac oraz na zyski.

Rodzaje pasków klinowych

Pasy napędowe płaskie

Prezentujemy ofertę klinów, które są konieczne do sprawnego działania każdego rodzaju maszyn. Posiadamy pasy napędowe płaskie, bezkońcowe, wariatorowe oraz zębate. Wśród nich dostępne są także inne modele (np. obustronnie zębate). Współpracujemy ze znanymi w branży motoryzacyjnej markami, gwarantując trwałość produktu.

maszyny myjące

Wśród naszych propozycji zaawansowanych urządzeń różnego typu, znajdują się między innymi także doskonałej jakości maszyny myjące. To sprzęt profesjonalny od podstaw projektowany w taki sposób, by zapewnić perfekcję, każdego, nawet najdrobniejszego i z pozoru w ogóle nieistotnego elementu. Naszym zdaniem nie ma elementów nieistotnych. Jeśli takie by były, byłyby one niepotrzebne i nie uwzględnilibyśmy ich w naszym projekcie. U nas wszystko jest na swoim miejscu, wszystko doskonale spełnia swoją rolę. Zapraszamy do składania zamówień.

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem

W wielu gałęziach przemysłu oraz branżach niezbędne są materiały pozwalające na oznaczenie, a co za tym idzie - późniejsze zidentyfikowanie różnego rodzaju wyrobów. Firma PPUH BART oferuje wysokiej jakości etykiety z klejem, a wśród nich wersje białe, kolorowe oraz specjalne, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom.

Domowe biuro

Praca zdalna

Wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą często realizuje obowiązki zawodowe poza biurem. Praca zdalna wymaga często użycia wielu sprzętów, by wydrukować formularze lub skserować dokumenty. W naszej ofercie znajdują się urządzenia wielofunkcyjne, takie jak drukarki czy kopiarki. Istnieje też możliwość wynajmu sprzętów.

Inteligentny system zarządzania domem

systemy centralnego sterowania

Inteligentne rozwiązania z zakresu wyposażenia domu to bez wątpienia przyszłość branży nieruchomości. Nasza oferta zawiera zaawansowane systemy centralnego sterowania, które pozwalają na zdalne zarządzanie urządzeniami objętymi siecią. Pozwala to na łatwą konfigurację zabezpieczeń, rolet cz nawet termostatu.

Terminale płatnicze

Współcześni konsumenci są coraz bardziej wymagający dlatego bardzo cenią sobie praktyczne rozwiązania - także w przypadku form płatności. Nasze terminale płatnicze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów a także potrzebom przedsiębiorców. Za sprawą intuicyjnej obsługi oraz szeregowi dodatkowych funkcjonalności są odpowiednie zarówno dla restauracji, salonów kosmetycznych, hoteli jak również punktów handlowych.

Sprzęt komputerowy

Komputery ISO i Laptopy

Wybierz nowoczesny sprzęt idealny do biura, firmy lub domu i zainwestuj w sprawdzone rozwiązania. Oferujemy komputery ISO i laptopy w atrakcyjnych cenach. Doradzamy i dbamy o to, aby klient zamawiający urządzenia był zadowolony z ich działania. W sprzedaży dostępny jest zarówno sprzęt nowy, jak i używany.

Domofony do domu lub firmy

Systemy domofonowe

Systemy domofonowe, jakie oferuje nasza firma, to inwestycja w bezpieczeństwo i porządek w Twoim domu i wszystkich innych instytucjach, które tego potrzebują. Kontrolując dostęp do pomieszczenia poprzez identyfikację osoby, która chce się do niego dostać, zyskujesz komfort zarządzania pracownikami. Zapoznaj się z naszą ofertą systemów domofonowych dostępną na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że sprosta ona Twoim oczekiwaniom zarówno w aspekcie jakości, jak i ceny. Serdecznie zapraszamy.

Czujnik z termometrem oporowym

Rezystancyjne czujniki temperatury

W ofercie posiadamy urządzenia pomiarowe przystosowane do różnych branż: budowy maszyn i pieców przemysłowych, przemysłu morskiego, energetycznego, ceglarskiego, ogrodniczego. W każdej z nich sprawdzą się rezystancyjne czujniki temperatury, lepiej wyposażone i bardziej odpowiednie dla tego środowiska niż standardowe detektory.

Zarządzanie danymi

Rozwiązania analityczno raportowe

W zakres oferty przygotowanej przez nasz wyspecjalizowany zespół wchodzą kompleksowe rozwiązania analityczno raportowe dla firm. Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży IT składa się na naszą wiedzę w obszarze projektowania systemów klasy Business Intelligence, które pozwalają na skuteczne zarządzanie danymi.

Monitoring

Kamera Hanwha Techwin

Firma oferuje urządzenia do monitorowania wnętrz pomieszczeń. Dobrym rozwiązaniem jest kamera Hanwha Techwin z systemem FullHD, przystosowana do pracy w średnim natężeniu oświetlenia. Sprzęt stosowany jest na przykład do zabezpieczania hal magazynowych i produkcyjnych oraz dużych przestrzeni handlowych.

Rozwiązania IT

Uczenie głębokie

Zajmujemy się skrupulatnym zaprojektowaniem innowacyjnych rozwiązań, które bez wątpienia wprowadzą Twoją firmę na nowy poziom. Uczenie głębokie pozwala wprowadzić w Twoim przedsiębiorstwie technikę rozpoznawania głosu, czy też przetwarzania naturalnego języka. W konsekwencji system Deep Technology w Twojej firmie może wypracować w sobie rozwiązania, które będzie stosował wobec zewnętrznych bodźców. Decydując się na nasze usługi zyskujesz także gwarancję naszej pomocy w postaci wystąpienia razem z Tobą o dofinansowanie badań.

Sprzedaż urządzeń do dezynfekcji

Producent ozonatorów powietrza

Firma prowadzi sprzedaż i serwis sprzętu do dezynfekcji pomieszczeń, wody pitnej i basenowej oraz artykułów spożywczych. Producent ozonatorów powietrza oferuje kwarcowe urządzenia z możliwością regulacji ilości wydzielanego gazu. Sprzęt pozwala pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów, takich jak bakterie i grzyby.

Kruszarki stacjonarne

Górnictwo skalne

Oferujemy koparki, węzły betoniarskie, maszyny do produkcji cementu i mączek, kruszyw i recyklingu, a także części, serwis, mieszalniki do betonu i surowców mineralnych. Wspieramy górnictwo skalne za pomocą naszych zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Odwiedź nas już dziś i skorzystaj z oferty...

Myjki ciśnieniowe

Polecamy serdecznie szeroki asortyment urządzeń oraz maszyn znajdujących się w asortymencie naszego sklepu internetowego. Do Państwa dyspozycji oddajemy rozmaite artykuły budowlane, które pochodzą od znanych producentów tego typu sprzętu. Polecamy znajdujące się w naszych katalogach myjki ciśnieniowe oraz wiele innych!

Szafy, biurka i regały z metalu

Meble metalowe producent

Styl industrialny króluje obecnie w wielu domach i mieszkaniach. Jednak nowoczesne aranżacje wnętrz to nie jedyny obszar, w jakim zastosowanie znajdą dostępne u nas meble metalowe. Producent zajmuje się też wytwarzaniem wyposażenia magazynów, hal produkcyjnych, bibliotek, biur, szkół czy warsztatów.

Najlepsze gadżety elektroniczne

gadżety elektroniczne

Można u nas znaleźć różnorodne akcesoria, m.in. pamięć USB, pendrive, myszki bezprzewodowe oraz inne gadżety elektroniczne. Jesteśmy przekonani, że nasz asortyment spełni oczekiwania jakościowe nawet najbardziej wymagających klientów. Warto odwiedzić naszą oficjalną stronę internetową i zapoznać się z naszą, bardzo atrakcyjną cenowo, ofertą!

Honda agregaty

Szukasz urządzeń budowlanych, które są wysokiej jakości, a przy tym odznaczają się rozsądną ceną? Szukaj wśród produktów pochodzących od znanych i cenionych producentów takich, jak Honda. Agregaty prądotwórcze z pewnością okażą się rozwiązaniem niezawodnym. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją asortymentu.